bwin

Nová Bwin športová aplikácia

Pre získanie aplikácie na športové stávky použite nasledovný link, registrujte sa zdarma a získajte ju z Bwin. Aplikácia na športové stávky Bwin sa rozbehla v apple obchodoch veľmi dobre hlavne vďaka recenziám. Od augusta boli oslovení hráči, ktorí vložia viac ako desať stávok, aby ohodnotili aplikáciu počtom hviezdičiek ešte pred presmerovaním do apple obchodu. Bwin tiež umožnilo priame presmerovanie na zákaznícke služby pre hráčov, ktorí poskytli nižšie hodnotenie.

Aktuálne má táto mobilná aplikácia v Nemecku priemerné hodnotenie 4,5 z predošlých 2,6 hviezdičiek. Produktový manažér Christian Eder sa vyjadril: "Keďže sa hodnotenia aplikácií zobrazujú aj v mobilnom internetovom vyhľadávaní alebo reklamách, mali by sme onedlho vidieť domino efekt na počte stiahnutí aplikácie, pretože užívatelia radšej sťahujú dobre ohodnotené produkty. Pomôže nám to zriadiť otvorenejší komunikačný kanál s našimi zákazníkmi a tiež prostredníctvom ich názorov a hodnotenia zlepšovať naše produkty a služby.

Bwin je jednou z prvým spoločností, ktorá sa púšťa do mobilných aplikácií naplno. Zdá sa, že v mobiloch je budúcnosť. A to sa týka nie len športových stávok ale aj online kasín. Kto vie. Budúcnosť ukáže kde je pravda.

News Športové Stávky