Hracie automaty

Najobľúbenejšia kasíno hra

Faktom je, že hracie automaty patria v dnešnej dobe k najobľúbenejšiemu druhu zábavy v kasínach. Toto platí či už sú to tie reálne kamenné podniky, dokonca aj tie najväčšie v Las Vegas alebo kasína fungujúce online. Ich popularita však ešte stále závratne stúpa. Nie každý z nás však má peniaze na to, aby ich míňal na hracie automaty a hral za reálne peniaze, či už online alebo naživo. Preto je tu jedinečná možnosť vyskúšať si zábavné hry aj s bonusom bez vkladu. Takáto hra je dostupná vo všetkých online kasínach. V tých menej známych, ale aj v najpopulárnejších.

Hracie automaty na mobile

Hranie online má oproti návšteve kamenného kasína nespočetne veľa výhod. Tá najväčšia je určite, že sa nemusíte ani pohnúť z pohodlia domova, aby ste si užili hru, ak máte k dispozícii mobilný telefón, tak zas môžete hrať všade kde sa nachádzate: na zastávke, v autobuse, pri čakaní u lekára alebo len tak vonku v parku. Ďalšia nepochybne veľká výhoda je veľké množstvo rôznych druhov hier, ktoré sú k dispozícii. Od tých s filmovou predlohou, až po kreslené alebo tie s tematikou histórie. Na svoje si príde naozaj každý.

Progresívne jackpoty

Motiváciou pri hre sú napríklad i progresívne jackpoty, o ktoré sa v mnohých z hracích automatov súťaží, na zahodenie však nie sú ani bežné výhry, ktoré na Vás čakajú prakticky všade. Nájsť výhernú kombináciu vôbec nie je ťažké. Dôvodov prečo hrať hracie automaty online a prečo sú také obľúbené je naozaj nespočetné množstvo a na ich vymenovanie by nestačili ani tri takéto články, všetko si však môžete vyskúšať priamo na vlastnej koži a sami zhodnotiť svoj herný zážitok, stačí sa jednoducho prekliknúť a ihneď môžete hrať. Okrem pestrej palety rôznych titulov hracích automatov nájdete v online kasínach aj spomínané bonusy bez vkladu. Takéto bonusy fungujú rovnako ako obyčajné bonusy, rozdiel je akurát v tom, že nemusíte vkladať reálne peniaze. Stačí v online kasíne vložiť bonusový kód na aktiváciu.

Bonus v hracích automatoch

Po aktivovaní bonusového kódu sa Vám na účet pridá bonusová suma, o ktorú išlo. Tá býva väčšinou 5 až 25 EUR. Túto sumu musíte pri hraní niekoľko krát "pretočiť", aby sa začala vzťahovať na širšiu ponuku a tiež, aby ste si mohli sumu z kasína vybrať. Ponuky sú zväčša limitované iba na určitý počet hier, najčastejšie to bývajú video poker, ruleta, blackjack, kartové hry alebo niekoľko hracích automatov. Vyššie spomínané pretočenie bonusu znamená, že ak ste mali napríklad bonus v hodnote 10 EUR a kasíno si vyžaduje pretočenie 20 krát, tak Vaše celkové vložené stávky by mali nadobudnúť hodnotu aspoň 200 EUR a vtedy sa váš bonus premení na reálne peniaze. Hracie automaty si preto môžete užiť bez vkladu vlastných peňazí, hra je rovnako strhujúca a napínavá. Musíte si rovnako dávať pozor na voľbu tých správnych vkladov a výherných línií. Ďalšou možnosťou je zahrať si aj hracie automaty bez registrácie, avšak vtedy prídete o šancu získať nejaké reálne peniaze, takže hre chýba atmosféra a adrenalín. Sledujte svoje obľúbené kasíno a ak zbadáte ponuku na bonus bez vkladu, rozhodne neváhajte a ponuku využite.

News Výherné Automaty