Wolf Riches

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Wolf Riches

Výherný automat Wolf Riches sa vyznačuje realistickou grafikou a množstvom bonusových funkcií. Je to päťvalcový, 50-riadkový automat, ktorý môžete hrať pre celý rad stávok na stolných počítačoch aj na mobilných zariadeniach. Ak však chcete získať svoje pazúry na skutočné výhry, vstúpte do hry na jednom z našich obľúbených kasín online.

Nájdenie motívov starej školy a nostalgickej atmosféry pri hraní automatu od SG Gaming Bars and Bells je niečo typické. Pri hraní tejto klasickej hry si užijete veľa sentimentálnych momentov a povieme vám, čo môžete očakávať. Skontrolujte si bezpečnostné pásy, uvoľnite sa a poďme sa ponoriť do podstaty toho, ako hrať.

Obrovská cena jackpotu

Divoké symboly, multiplikátory hotovosti, roztočenie zadarmo a jackpoty patria medzi odmeny, ktoré ponúka výherný automat Wolf Riches. Premiestnite správne kombinácie symbolov cez líniu, aby ste mohli vyhrať až 50-násobok svojho vkladu, alebo ak budete mať šťastie, získajte v každom kole obrovskú výhru v jackpote.

Snívate o tom, že budete žiť luxusný život? Snívate o tom, ako vyhrať milióny a dokážete si dovoliť čokoľvek, čo chcete? Ak áno, Mega Fortune by mohla byť hra pre vás. Táto hra NetEnt je jednou z najpopulárnejších automatov na internete a nie je ťažké pochopiť prečo. Je to jedna z mála online hier, ktoré môžu skutočne vyplatiť milióny počas jedného roztočenia.

Bežte s vlkmi smerom k jednej z výhier jackpotu v kasíno hre Wolf Riches. Hra prichádza s 50 výplatnými radami a piatimi valcami, ako aj sadou vysoko platiacich symbolov vlka. Divoká zver je najlepším platiteľom s 1 000x za päť rovnakých, napriek tomu existuje niekoľko menších jackpotových cien, ktoré sa dajú odhaliť na valcoch, a bonus zatočenia zadarmo.

Po horách sa potulujú štyria vlci, ktorí hľadajú jedlo. Wolf Riches je online výherná hra vytvorená Pariplay, ktorá prichádza s témou zvierat a prírody domorodých Američanov. Grafika vyzerá celkom moderne a obsahuje podrobné, vysokokvalitné ikony, cievky vyrobené z vyrezávaných dosiek a obrázok na pozadí, kde nájdete vaty, totemy aj rieku.

Divoká zver poskytuje najvyššiu hotovostnú odmenu. Nad každým valcom môžu hráči nájsť špeciálne ceny.  Pokiaľ ide o ceny, môžete očakávať okamžité výhry v hotovosti, multiplikátory, roztočenia zadarmo a jednu z troch jackpotových cien.

 

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Wolf Riches a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Wolf Riches je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Wolf Riches
Game Platform Pariplay
Theme Wild Wolfs
Technology HTML5
Symbols The Full Moon, White Wolf, Brown Wolf, Grey Wolf, Black Wolf
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 50 - 500
Lines 50
Jackpot Yes
HD No
Game Features Full Moon, Multipliers, Jackpot Wheel,
Free Spins Yes
Coin Values 0.01 - 0.20
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Automaty Zadarmo