Wildchemy

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Wildchemy

Navštívte laboratórium alchymistu na hracom automate Wildchemy, ktorý pochádza z dielne tvorcov Relax Gaming. Inšpirujte sa atraktivnými odmenami vďaka skvelým funkciám na online valcoch automatu.

Mega Fortune Dreams je progresívny video automat, ktorý je ponorený do luxusu, takže aj keď nezasiahnete do veľkého jackpotu, aspoň budete mať pocit, že ste si zarobili peniaze. Symboly zahŕňajú všetky náležitosti na tento účel, ako napríklad diamantový prsteň, luxusné hodinky, klenotnicu s príveskom, šampanské na ľade a koktaily v okuliaroch so zlatým lemom.

Kombinácia alchýmie a steampunku so súborom jedinečných a inovatívnych funkcií, hra poteší každého, ale mala by tiež priniesť užitočný faktor pre váš bankroll. Dom má určite východiskovú výhodu, takže si stačí vyzdvihnúť víťazné tipy z lekcie Wildchemy a toto vydanie sa vám bude páčiť správne.

Očakávanie inšpirované chémiou

Jedným z najväčších pohybov stredoveku bola alchýmia, pseudoveda, ktorej hlavnou posadnutosťou bola premena základných kovov na zlato pomocou nepolapiteľného kameňa filozofa. Wildchemy je upravená verzia alchýmie, ale namiesto toho, aby sa pokúsila transmutovať základné kovy na zlato alebo hľadať nepolapiteľný filozofov, budete sa snažiť premeniť množstvo symbolov na peňažné výhry.

Ak máte radi Game of Thrones kníh alebo televízny seriál založený na nich - potom budete pravdepodobne chcieť vyskúšať verziu hry od Microgaming, v ktorej môžete získať odmenu za nájdenie všetkých druhov postavy na báze hry.

Vyberajte dôkladne niektorý z elixírov a vychutnajte si explodujúce a kaskádovité valce pre viac víťazstiev. Vaše výhry sa môžu stať skutočnosťou aj prostredníctvom funkcie Free Spins s dvojnásobnými víťazstvami, keď dostanete štyri alebo viac z nich.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Wildchemy a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Wildchemy je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Wildchemy
Game Platform Relax Gaming
Technology HTML5
Rows 5
Reels 5
Maximum Win 50 000
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Online Automaty