Wild Gladiators

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Wild Gladiators

Hrací proces bude sledovať tisíce divákov, ktorí čakajú na epické chvíle a veľké víťazstvá. Čo sa týka rozhrania hracieho automatu, je vykonávaný v ohromujúcom štýle. Vďaka 3D grafike a jasným animáciám mohli dizajnéri upútať pozornosť hráča. Roztočte päť valcov online, ktoré ponúkajú dvadsaťpäť výherných línií.

Mega Fortune, navrhnutý tak, aby nadchol online hráčov, plní sľubov, pretože každý jeho aspekt odráža niečo o prežívaní vysokého života. Veľkorysými 25 stávkovými radmi môžete každú rotáciu manipulovať tak, aby vyhovovala vašim súčasným želaniam.Výherný jackpotový automat Mega Fortune ponúka veľa príležitostí na znásobenie bohatstva, s tromi jackpotmi - Mega, Major a Rapid - Free Spins s multiplikátormi. Tým zvyšuje vaše šance na zasiahnutie výhernej kombinácie zakaždým, keď hráte.

Ponorte sa online hry

Developerská spoločnosť Pragmatic Play je vďaka obľúbeným video automatom Wolf Gold a Great Rhino na špičke trhu medzi ostatnými poskytovateľmi hier. Pozrime sa, čo tento automat skutočne môže ponúknuť, a ponorte sa do dobrodružnej akcie automatovej hry Wild Gladiators online.

Z vrchu vidíme veľmi štandardné rozloženie, aké je bežné pre hracie automaty od tvorcov Pragmatic Play. Hrací automat Wild Gladiators využíva základné rozloženie mriežky 5 x 3, vedľa 25 pevných výplatných línií. Ako už názov napovedá, slot je založený na téme Gladiator a obsahuje prvky dizajnu odvodené z rímskych čias.

Niektoré z prémiových symbolov obsahujú postavy, ako napríklad Caesar, blondínka s dýkou a tigrom. Určite sú všetky upravené podľa nastavenia a päť prémiových symbolov je sprevádzaných piatimi základnými symbolmi. Okrem toho je tu aj wild symbol, ktorý je viac-menej podstatnou súčasťou hry. Kedykoľvek wild symbol pristane v strednom rade, rozšíri sa naprieč celým valcom.

Video automat Wild Gladiator stojí na konci stupnice s nízkou až strednou volatilitou. RTP vo výške 96,17%. Okrem toho je potrebné poznamenať, že hra je kompatibilná s tabletom a mobilným telefónom a dokonca má funkciu šetriča batérie.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Wild Gladiators a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Wild Gladiators je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Wild Gladiators
Game Platform Pragmatic Play
HD Yes
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Lines 25
Maximum Win 100,000x bet per line
Reels 5
Rows 3
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Online Automaty 3D