Wacky Panda

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Wacky Panda

Zvedavé pandy vám odhalia svoje tajomstvá na 3 valcovom automate Wacky Panda od tvorcov spoločnosti Microgaming s jednou výhernou líniou. Kto by si nezamiloval tie roztomilé čierno-biele obrovské medvedíky, ktoré vám roztočia pred očami bonusovú hru. Vyskúšajte svoje šance v bambusovom lese plnom pánd a užívajte si štedré výhry už dnes. Okrem nich nájdete na valcoch ovocné symboly. Hrací automat Wacky Panda je farebne zladený, grafika ázijskej karikatúry je zaujímavá.

Bambusový les plný výhier od pánd

Vyššie hodnoty ponúka 5 roztomilých pánd a najvyššia hodnota panda dáva maximálnu výhru až 1111 násobku. A základné symboly ovocia ako hrozno, banány a vodné melóny tvoria tri symboly nízkej hodnoty. Kombinácia klasiky a zvierat sú skvelé možnosti, ako si dopriať skutočne pestré výhry počas každého dňa. Aj vy si môžete vychutnať skvelú ázijsku chuť všetkých bonusov, ktoré nájdete na automatovej hre Wacky Panda s množstvom fantastických výhier. Víťazné výhry sa vyplácajú len do najvyššej kombinácie, a ak máte víťaznú kombináciu, zvýrazní sa to na valcoch.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Wacky Panda a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Wacky Panda je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Wacky Panda
Game Platform Microgaming
Technology Flash
Reels 3
Lines 1
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hry automaty online