Money mad Monkey

Tento online automat ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v týchto licencovaných online kasínach:

Výherné automaty Money mad Monkey

Výherné automatové hry Money mad Monkey zadarmo sú vyvinuté spoločnosťou Microgaming s 5 valcami a 20 stávkovými líniami. Hra je inšpirovaná zvieratami, kde hlavnú úlohu stvárňuje obria opica.

Šanca obrovskej výhry je tu!

Teraz máte možnosť využiť šancu zaútočiť na obrovské peňažné odmeny prostredníctvom bonusových hier. K dispozícii sú 3 rôzne bonusové funkcie k útoku na veľké víťazstvo s opicami. Tématika hracieho automatu Money mad Monkey je inšpirovaná známym King Kongom. Grafické prevedenie je plné pestrých farieb a jednoduchých symbolov. Zvuková kulisa sa prehráva iba pri pretáčaní, ale skvelo dokresľuje atmosféru automatu.
Môžete vyskúšať aj hrací automat s témou z Artušovej doby, ktorý prináša veľa zábavy a vysoké výhry na Výhernej automatovej hre Opustené kráľovstvo.
Hra Vás zaujme predovšetkým množstvom zaujímavých prvkov. Tými sú špeciálne symboly, ktorých je tu niekoľko druhov. S nimi môžete získať bonusové pretočenia s násobičom, alebo si napríklad zahrať bonusovú hru, v ktorej budete šplhať po dome. Určite sa pri tejto hre úžasne zabavíte a pritom získate výhry za skutočné peniaze v kasínach s licenciou.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Výherné automaty Money mad Monkey a iné hracie automaty nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Výherné automaty Money mad Monkey je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate