Super Spinner Bar X

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Super Spinner Bar X

Zabávajte sa s výherným automatom Super Spinner Bar X od softvérových odborníkov Blueprint Gaming na piatich valcoch, ktoré vás prekvapia svojou vizážou v retro štýle. Hrou vás bude sprevádzať príjemná jazzová hudba, modré trblietavé pozadie vám vytvorí očarujúcu atmosféru pri ktorej sa budete cítiť príjemnejšie. K dispozícii sú základné jednoduché symboly ako X, O, symbol zlatého dolára, Bar a ďalšie špeciálne funkcie. Vďaka nim môžete potešiť svoju peňaženku a získať skvelých desať výherných línií, ktoré hra ponúka. Potenciálne odmeny na vás čakajú vďaka progresívnemu jackpotu a rôznym násobiteľom.

Jednoduchá hra plná prekvapivých výhier

Špeciálne funkcie zahŕňajú veľké multiplikátory, super spiny a progresívny jackpot. Môžete tu nájsť aj drahokamy, poháre a ďalšie luxusné predmety z kráľovského pokladu. Symbol baru stojí v stávke 500 násobok. Keď natrafíte na 5 zodpovedajúcich symbolov na valcoch naraz, vtedy môžete získať až 50-násobok vašej stávky a znamenia dolára môžu aktivovať funkciu super spin. Zabávajte sa a hľadajte zaujímavé odmeny so symbolmi zlatého dolára. Kráľovská pokladnica plná špeciálnych klenotov sa otvára, stačí roztočiť valce video automatu online.

 

 

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Super Spinner Bar X a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Super Spinner Bar X je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Game Automaty Hry Zadarmo Hry automaty online