Super Spinner Bar X

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Super Spinner Bar X

Zabávajte sa s výherným automatom Super Spinner Bar X od softvérových odborníkov Blueprint Gaming na piatich valcoch, ktoré vás prekvapia svojou vizážou v retro štýle. Hrou vás bude sprevádzať príjemná jazzová hudba, modré trblietavé pozadie vám vytvorí očarujúcu atmosféru pri ktorej sa budete cítiť príjemnejšie.

Hľadanie motívov starej školy a nostalgickej atmosféry pri hraní automatu Bars and Bells je niečo typické. Počas hrania tohto klasického slotu si vychutnáte množstvo sentimentálnych momentov a my vám povieme, čo očakávať. Skontrolujte si bezpečnostné pásy, uvoľnite sa a ponorte sa do základov, ako vyhrať viac a stať sa profesionálmi valcov s ovocím a žolíkom.

K dispozícii sú základné jednoduché symboly ako X, O, symbol zlatého dolára, Bar a ďalšie špeciálne funkcie. Vďaka nim môžete potešiť svoju peňaženku a získať skvelých desať výherných línií, ktoré hra ponúka. Potenciálne odmeny na vás čakajú vďaka progresívnemu jackpotu a rôznym násobiteľom.

Jednoduchá hra plná prekvapivých výhier

Špeciálne funkcie zahŕňajú veľké multiplikátory, super spiny a progresívny jackpot. Môžete tu nájsť aj drahokamy, poháre a ďalšie luxusné predmety z kráľovského pokladu.

Symbol baru stojí v stávke 500 násobok. Keď natrafíte na 5 zodpovedajúcich symbolov na valcoch naraz, vtedy môžete získať až 50-násobok vašej stávky a znamenia dolára môžu aktivovať funkciu super spin. Zabávajte sa a hľadajte zaujímavé odmeny so symbolmi zlatého dolára. Kráľovská pokladnica plná špeciálnych klenotov sa otvára, stačí roztočiť valce video automatu online.

Ak milujete drsné mechanické zvuky kotúčov, ktoré sa otáčajú predtým, než sa klasické symboly dostanú na svoje miesto, budete milovať hrací automat Super Spins Bar X Gold od spoločnosti Blueprint Gaming, ktorý je pokračovaním hracieho automatu Super Spinner Bar X, keď si vychutnáte iný retro zážitok bez toho, aby bol zapletený do zákulisia najnovších video automatov, ktoré sa dnes vydávajú.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Super Spinner Bar X a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Super Spinner Bar X je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Super Spins Bar X
Game Platform Leander Games
3D No
Bet Levels 1
Coin Values 0.01
Free Spins Yes
Game Features Super Spins
HD Yes
Lines 20
Reels 5
Rows 3
Symbols Bar, X, $
Technology HTML5
Theme Inspired by the land based British slots
Ways to Win 20
Jackpot No
Wheels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Automaty Hry Zadarmo Hry automaty online