Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Triple Bonus Spin'n Win

Hracie jackpot automaty Spin 'n' Win priviedol Chartwell prvýkrát na trh pôvodne ako 3-valcové hracie automaty. Hráči si ich však hneď obľúbili a stali sa natoľko populárne, že bola vytvorená nová verzia, s prídavkom Triple Win. Automat Triple Bonus Spin and Win tak rozšírený o symboly Wild a scatter, boli pridané otočenia zadarmo (tzv. Free Spins), bonusové hry a progresívny jackpot, rovnako ako aj o špeciálny jackpot, ktorý v súčasnosti má výšku nad 250,000 €.

Téma Spin'n Win pochádza z pôvodnej hry, aj keď tentoraz je jej grafické spracovanie oveľa luxusnejšie a modernejšie. Všetky spin win valce sú obklopené HD grafikou a celé hracie pole vyzerá akoby zo súťažnej TV show. Dokonca aj spin and win tlačidlá dostali lesklú podobu s honosným dizajnom, vďaka ktorému vyzerajú ako zlaté tehly. Luxusný vhľad Spin'n Win dotvárajú aj výherné symboly ako diamanty, rubíny, smaragdy, zlaté bary, dvojité modré bary, trojité červené bary, diamantmi obložené 7-mičky, zlaté zvonce, zlaté mince, strieborné mince a točiace sa logo spin and win. Aj keď trochu sklamaním je, že väčšina symbolov nie je animovaných.

Stávky na Triple Bonus Spin'n Win

Rad tlačidiel pod valcami umožňuje upraviť spin win stávky, aby vyhovovali vašim herný potrebám. Je tu možnosť zmeniť počet výhernýh línií (1 až 30), počet mincí/kreditov na líniu (max. 10) a mincí nominálnej hodnoty (0,01 až 0,25 €). Môžete tak staviť na otočenie medzi 0,01 až 75 €, to je samozrejme na vás, ako si to nastavíte.

Špeciálne "Spin and Win" funkcie

Hracie jackpot automaty Triple Bonus Spin'n Win majú, podobne ako iné automaty, zlatý Wild symbol zvončeka, ktorý nahrádza ostatné symboly (okrem Spin and Win loga, bonusového symbolu a scattera) vo výherných kombináciách. Na Spin'n Win získate otočenia zadarmo ak sa vám na prvom a poslednom valci objaví Spin and Win logo. Vtedy dostanete 3 otočenia zadarmo, pri ktorých sú všetky výhry trojnásobné - to je ten triple bonus, pre ktorý sa tieto hracie jackpot automati volajú Triple Bonus Spin'n Win.

Bonusovú hru si zahráte, ak sa vám objaví symbol Bonusu s logom Spin Win na prvom, druhom a treťom valci. Predtým sme sa zmienili, že automat vyzerá trochu ako súťažná TV show a táto bonusová hra to presne potvrdzuje. Roztáčate v nej totiž koleso šťastia Spin and Win. Pri točení kolesom môžete odhaliť bonusové výhry alebo hviezdu, máte tak 2 pokusy na získanie čo najvyššej výhry a ak si vytočíte hviezdu, máte až 3 pokusy na výhru. Tri pokusy na kolese šťastia a trojnásobné výhry pri otočeniach zadarmo sú symboly, ktoré definujú názov pre nové Triple Bonus Spin'n Win hracie jackpot automaty. V prípade, že máte radi 5-valcové automaty založené na klasických témach a princípoch, tento hrací jackpot automat sa vám bude určite páčiť.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Triple Bonus Spin'n Win a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Triple Bonus Spin'n Win je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Spin and Win
Game Platform Play'n GO
Technology Flash
Symbols Diamonds
Reels 5
Lines 5
Jackpot No
HD No
Game Features Re-Spins
Free Spins Yes
3D No
Graphics 4/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Hry Zadarmo