Hracie Automati Thunderfist

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Thunderfist

Thunderfist - Cesta Kung-Fu Bojovníka

Ste pripravení vstúpiť hlboko do bambusového lesa a zdokonaľovať svoje zručnosti v bojových umeniach? Áno? Tak potom sú hracie automaty Thunderfist od Net Entertainment pre vás ako stvorené? Pripravte sa do boja a zdokonaľte svoje schopnosti samuraja alebo ninju s jedným z najmladších, najelegantnejších video automatov, ktorý ponúka perfektnú grafiku, bonusovú hru viazanú na Free spins bonus a žolíkový Wild symbol kung-fu učiteľa, ktorý dotiahne výhry na maximálnu výšku. Thunderfist má neskutočných 243 výherných línii, takže aj s malými stávkami môžete vyhrať naozaj mega peniaze.

Kasíno hry Thunderfist v sebe kombinujú radu filmov a video hier, ktoré nejako súvisia s bojovými umeniami a kultúrou ďalekého východu (Čína, Japonsko). Ak máte skúseností vo videohrách okamžite rozpoznáte postavy, ktoré ste mohli vidieť napríklad v tituloch ako Mortal Kombat alebo Street Fighter. Obrázky postáv, spolu s bambusom a špeciálnymi symbolmi, predstavujú výherné Thunderfist symboly. Video automat je doplnený aj o skvelé rozhranie, atmosféru, pozadia a hudbu. Tieto hracie automaty zadarmo vás premiestnenia do pokojného borovicového lesa a pomôžu vám pri hre relaxovať a sústrediť svoju myseľ na hlavnú úlohu – zabaviť sa a vyhrať.

Bonusové Kung-Fu

Charakteristickým znakom hry Thuderfist je bonusová hra s roztočeniami zadarmo. Práve tie sú kľúčom k zvýšeniu šance vyhrať. Úžasné možnosti, ktoré ponúkajú hracie automaty Thuderfist jednoducho nemožno prehliadnuť. Minimálny počet otočení zadarmo, ktoré môžete získať je 10. Na valcoch ale musia padnúť 3 symboly medailónu draka Golden Gate. Pri 4 symboloch získate 15 otočení a dokonca 20 Free spins v prípade 5 symbolov. V Thuderfist bonusových roztočeniach môžete nájsť aj náhodný multiplikátor, ktorý násobí výhry dva, tri, štyri alebo až päťkrát. Tento atraktívny rys hry v kombinácii s inovatívnym dizajnom určite zaujmú veteránov aj začiatočníkov, ktorí milujú online automaty.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Thunderfist a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Thunderfist je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Thunderfist
Game Platform NetEnt
Ways to Win 243
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Automaty Hry Zadarmo