The Dog House

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

The Dog House

The Dog House je veľmi roztomilá ponuka z Pragmatic Play. Všetci psi vyzerajú fantasticky, každý s vlastnou malou animovanou sekvenciou, ktorú vykonáva, ak pomáha vytvárať výhernú líniu. Farby sú jasné a odvážne a sú kreslené v kreslenom štýle, ktorý by vo filme Pixar nevidel symboly mimo miesta.

Milovníci psov by tu mali nájsť veľa. Aj keď nie ste milovník psov, vysoká variácia robí z Psieho domu lákavú ponuku. Ak sa vám páči tento slot, mali by ste vyskúšať iné tituly Pragmatic Play s Queen of Gold, ktoré sú dobrým miestom na štart.

Lákavá ponuka pre milovníkov psov

Medzi najpopulárnejšie kasíno hry z tvorby Pragmatic Play patria: Wolf Gold, Panther Queen, Gold Rush, hrací automat Chilli Heat, hrací automat 7 Monkeys, hrací automat Fire 88.

Vlastnosti sú jednoduché, ale účinné. V hre sa nachádzajú multiplikátori, wild symboly ale aj roztočenia zadarmo vám naozaj pomôžu vyrovnať tieto výhry. Bonusová funkcia by bola dobrá, ale myslím si, že väčšina hráčov bude spokojná so svojím množstvom. Túto hru odporúčame.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

The Dog House a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

The Dog House je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title The Dog House
Game Platform Pragmatic Play
Rows 3
Reels 5
Lines 20
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Online Automaty