Hracie Automati Tennis Stars

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Tennis Stars

Vo svetle veľkých tenisových turnajov, ktoré prebiehajú v túto ročnú dobu, mnohí z nás by si želali, byť v koži veľkých populárnych tenisových hviezd ako Novak Djokovič, Roger Federer, Rafael Nadal, Maria Šarapovová, Daniela Hantuchová a mnoho ďalších. Chlapci z Playtech sa rozhodli umožniť každému správnemu hráčovi cítiť sa ako jeden z nich, aspoň na krátku chvíľu, prostredníctvom novej verzie video automatu Tennis Stars (Tenisové Hviezdy). Nové hracie automaty Tennis Stars majú až 40 výherných línií a prinášajú nielen hodnotné výhry, ale môžete sa na nich zadarmo zahrať tenis a získať slávu.

Správne to odpáľte

Hracie automaty Tennis Stars patria, na prvý pohľad, medzi pomerne jednoduché video automaty. Ale možno len vďaka priamej grafike, ktorá obsahuje symboly ako postava tenistu a tenistky (veľmi pripomínajú Rogera Federera a Mariu Šarapovovú), tenisové topánky, tenisové loptičky a samozrejme štandardné pokrové symboly, ktoré tiež hrajú tenis a kedykoľvek s nimi vyhráte. Okrem toho, že si môžete zahrať tieto automaty, ich skutočné hodnoty spočívajú vo veľmi štedrých funkciách, aktivovaných dvoma špeciálnymi Tennis Stars symbolmi - Wild a Scatter. Hra ponúka možnosti ako získať roztočenia zadarmo s násobiteľom výhier alebo bonusovú hru, v ktorej si môžete svojim tenisovým výkonom vybojovať štedré výhry. Tenis je zábavný a nevyspytateľný šport. Na internete je veľa online games, ktoré si môžete zahrať zdarma, výhra skutočných peňazí na Tennis Stars je však jednoznačne väčším pôžitkom. Ok, skúste tieto automaty, ale určite si ich zamilujete a vyskúšate ich aj za skutočné. Ja som to spravil a oplatilo sa.

Špeciálne symboly a funkcie Tennis Stars:

Ako bolo uvedené vyššie, hracie automati Tennis Stars majú 2 hlavné špeciálne funkcie. Čo ich robí takými super je hlavne ich veľkorysosť. Len zriedka napríklad na online automate nájdete Wild symbol s dvojitou funkciou. Ale tu, to je presne ten prípad - Wild symbol nielen nahrádza iné bežné symboly, ale spúšťa aj 15 otočení zdarma s 3x multiplikátorom. Otočenia zadarmo aktivujete, keď sa na valcoch 2, 3, a 4 objavia min. 3 symboly Wild. Ďalším symbolom Tennistars je Scatter. Tri alebo viac Scatterov spustia bonusovú hru Tenisový Šampionát. Po aktivovaní hry sa zobrazí výzva pre výber mužského alebo ženského zápasu v singli. Súťaž spočíva v správnom podaní – servise a hoci vždy vyhráte zápas, výška celkovej finančnej výhry bude väčšia, ak sa vám podarí podávať esá. Na konci tak môžete opustiť bonusovú hru s výrazne navýšenou výhrou. A ďalšie vzrušenie automati Tenni Stars prinesú hráčom, ktorí chcú hazardovať. Nájdete tu totiž jednoduchú funkciu hazard/gamble, v ktorej môžete zdvojnásobiť svoje tenisové výhry.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Tennis Stars a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Tennis Stars je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Tennis Stars
Game Platform Playtech
Reels 5
Lines 40
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Hry Zadarmo Bonus Tipovanie Šport