Temple of Treasures Megaways

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Temple of Treasures Megaways

Chrám pokladov Megaways slot bol navrhnutý Blueprint Gaming s živou starovekej aztéckej tému. Celkový vzhľad hry je veľmi živý, s pútavou grafikou zobrazujúcou aztécké pyramídy, klenoty a masky. Ako zvukový doprovod sa hrá aj téma kmeňového štýlu, ktorá vás ponorí do hry.

Ak máte radi Game of Thrones kníh alebo televízny seriál založený na nich - potom budete pravdepodobne chcieť vyskúšať verziu hry od Microgaming, v ktorej môžete získať odmenu za nájdenie všetkých druhov postavy na báze hry.

Vychutnávajte si chrám pokladov

Book of Ra je v štýle egyptského slotu. Jeho jednoduchý, čistý dizajn je teraz trochu datovaný, pretože pokračovanie je mimo a jeho RTP nás od začiatku odvrátilo.

Ponorte svoje myšlienky do hry plnej zaujímavých symbolov, pútavej grafiky, ktorá zobrazuje aztécké pyramídy, klenoty a masky. Víťazná cesta môže znamenať skvelých 117 649 spôsobov ako získať odmeny. Vychutnávajte si chrám pokladov v online kasínach s licenciou a inšpirujte sa starovekou aztéckou témou na online automate Temple of Treasures Megaways.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Temple of Treasures Megaways a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Temple of Treasures Megaways je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Temple of Treasures Megaways
Game Platform Blueprint Gaming
Reels 6
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Rows 6
Technology HTML5
Ways to Win 10 000
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Online Automaty