Spellbound

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Spellbound

Tento výherný automat Spellbound vezme hráčov na magické a tajomné turné, kde si môžu vychutnať veľa dobrôt a trikov na ceste. Pripravte sa na šancu získať skvelé ceny po odomknutí jeho očarujúceho tajomstva.

Len málo televíznych relácií dosiahlo úspech a nasýtenie Game of Thrones. Na základe série románov Georgea R. R. Martina sa milióny fanúšikov po celom svete pravidelne ponoria do sveta drakov, mágie, moci a backstabbing. Pravdepodobne jedna z najambicióznejších úprav pre televíziu, akú kedy podnikla, bola výstava, ktorá získala viacero ocenení po celom svete.

Hrdinovia plný fantasy témy

Zameriava sa na nádhernú čarodejnicu so zelenými očami s planúcimi farebnými vlasmi. Nie je to zlá čarodejnica, pretože od nej dostanete pomoc, aby ste získali veľké výhry. Ak chcete zasiahnuť jackpot, musíte ešte raz dôverovať čarodejnici. Prostredníctvom jackpotu môžete vyhrať až 6 000 mincí, ak sú tri výherné línie aktívne a čarodejnica sa na valcoch objaví trikrát.

Hra má ďalšie magické ikony, ako je napríklad amulet, sova, okrem tradičných barových symbolov. Je dôležité poznamenať, že v tomto čarovnom svete by ste mali byť vždy na pozore, pretože aj symboly so skromným vzhľadom môžu vrhnúť kúzla, aby ste mohli premeniť svoju výhru.

Micrograming navrhne tento slot s množstvom jedinečných funkcií, vysokokvalitnými zvukovými efektmi a ohromujúcou grafikou, to všetko vytvára var, ktorý je dosť lákavý na to, aby zaujal hráčov na všetkých úrovniach.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Spellbound a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Spellbound je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Spellbound
Game Platform Microgaming
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 10
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Zadarmo