Soldier of Rome

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Soldier of Rome

Unikátna téma, skvelá grafika a neuveriteľné odmeny to všetko môžete zažiť na výhernom automate Soldier of Rome, ktorý prinášajú tvorcovia spoločnosti Barcrest. Na siedmych valcoch automatu môžete získať jedinečných sto výherných línií. Automatová hra obsahuje veľký počet funkcií a dvojstupňový jackpot, ktorý sa rozrastie o to viac, čím viac hrajete.

Ďalšou zaujímavosťou sú prírastkové multiplikátory, ktoré môžu dať víťazom potenciál vynásobených výhier. Staňte sa víťazom na bojovom poli aj vy prostredníctvom tohto fascinujúceho automatu online. Tak smelo do toho, alebo viete čo? Hlavne opatrne. Toto je predsa len hazard a v tomto odvetví je lepšie mať veci pod kontrolou. V každom prípade máte u nás tú prednosť, že všetky kasíno hry sú úplne zadarmo. Nemusíte sa registrovať a ani vložiť peniaze.

Na tomto video automate Soldier of Rome s rímskou tématikou si môžete každú rotáciu valcov užívať na stolných, mobilných, ale aj tabletových zariadeniach. V základnej časti tu nájdete hracie symboly reprezentované mečmi, štítmi, stĺpmi a niekoľkými ďalšími predmetmi súvisiacimi s rímskou témou, ale najdôležitejšie symboly sú tie, ktoré aktivujú funkcie hry.

Video automat Soldier of Rome prichádza s bonusom Free Spins Bonus, ktorý sa hrá, keď sa objavia na valcoch 3 alebo viac symbolov Bonus (alebo Wild Bonus). Získať môžete 10 bezplatných otočení na 3 symboly bonusu alebo wild bonusu, ktorý vám poskytne ďalších 5 voľných otočení. Taktiež automat disponuje s funkciou Big Bet, ktorá umožňuje stávky 20 EUR, 30 EUR a 50 EUR. Hra s rímskou bojovou témou je dostatočne napínavá, aby ste sa aj vy zapojili k definitívnemu víťazstvu roztočením valcov v online kasíne.

Teraz si môžete vychutnať každý krok v živote rímskeho vojaka prostredníctvom skvelej grafiky a nespočetného množstva bonusov a funkcií vo video automate Soldier of Rome s možnosťou Big Bet, bezplatnými otočeniami a Money Burst. Na prvý pohľad to vyzerá, že hra je zložitá, ale naopak, je veľmi zaujímavá, vhodná aj pre začiatočníkov, priláka aj skúsených hráčov vďaka zaujímavým bonusom.

Pre niekoho možno automat Soldier of Rome je šitý presne na mieru, užijú si ho hlavne fanúšikovia gliadiátorov a nadšenci starovekého Ríma. V spoločnosti rímskeho vojaka sa dostanete na jednu z veľkých stávkových hier. Aj po vizuálnej stránke sa budete cítiť ako na bojisku medzi vojakmi v starovekom Ríme, veľkú úlohu zohráva taktiež zaujímavé ozvučenie a vynikajúca grafika. Ponorte sa do iného sveta mnohými spôsobmi od pozadia až po skvelé symboly, ktoré nám táto hra ponúka.

Je to v súčasnosti výnimočná hra, nič podobné nenájdete, patrí medzi zábavné hry s množstvom unikátnych funkcií, ktoré nenájdete v iných video automatoch spolu so zaujímavými animáciami sprevádzajúcimi rôzne výhry a funkcie.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Soldier of Rome a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Soldier of Rome je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Soldier of Rome
Game Platform Barcrest
Reels 5
Lines 100
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Zadarmo