Skvelá zábava s hracím automatom Karaoke king

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Skvelá zábava s hracím automatom Karaoke king

Čo Vám ponúka hrací automat Karaoke King?

Prenesie Vás v čase do sedemdesiatych rokov na tanečný parket blikajúci všetkými farbami a ligotavými disko guľami nad hlavou tanečníkov. Ocitnete sa uprostred skvelej a zábavnej hry Karaoke King. Našťastie spievanie nie je to, čo Vám zabezpečí výhru.

Farebné pozadie a súťažiaci, ktorí sú zo zvieracej ríše Vám vyčaria úsmev na tvári.

Porazte svojou šikovnosťou prasa oblečené v obleku, či divu v podobe elegantnej ovce a vyhrajte túto súťaž. Pri hraní Vám budú pomáhať symboly a funkcie.

Ako zvýšiť svoje výhry?

Stávky

Keďže s počtom riadkov nemôžete hýbať, máte na výber zo stávok 10, 20, 50, 100, 200, 500 a 1 000 kreditov. To znamená, že pri maximálnej stávke 1 000 kreditov môžete získať maximálnu výšku jackpotu až 120 000 kreditov.

81 výherných línii

Áno, tento hrací automat ponúka síce v základe len 7 výherných línii, no vďaka symbolu Wild Guitar sa všetko mení. Tento symbol nahrádza všetky ostatné symboly, takže už len tým, že sa objaví na hracom poli sa môžete tešiť z výhry. No ako bonus je aj to, že pri jeho objavení prestane platiť 7 výherných línii, ale je ich zrazu až 81, čo dáva možnosť ostatným symbolom priniesť Vám ďalšiu výhru. Keďže sa na valcoch zvyknú hromadiť rovnaké symboly pri zvýšenom počte výherných línii si môžete byť istý, že vaša výhra bude rýchlo rásť.

Gambling

Prečo nezdvojnásobiť každú jednu výhru? Funkcia Gambling ponúka možnosť niekoľkokrát zdvojnásobiť každú výhru. Stačí staviť na čiernu alebo červenú kartu a čakať, či vaša výhra porastie. Ak sa namiesto karty zobrazí modrý symbol, môžete si byť istý, že vaša výhra už nebude nižšia, môže jedine rásť.

Na túto funkciu ale veľký pozor. V hre je všetko. Vy môžete nielen získať dvojnásobok ale aj všetko stratiť. Ruku na srdce. Tí ktorí skúšajú funkciu gambling... Koľkokrát sa vám podarilo správne trafiť farbu?

Ak ste mali dlhý a náročný deň v práci, chcete si oddýchnuť a zabaviť sa pri hraní, tento hrací automat je to, čo Vám zdvihne náladu a urobí lepší deň.

Source: Hrací Automaty Zdarma

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Skvelá zábava s hracím automatom Karaoke king a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Skvelá zábava s hracím automatom Karaoke king je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Karaoke King
Game Platform Kajot
Rows 3
Reels 4
Min / Max Bet 10 / 8 000
Maximum Win 120 000
Lines 7 / 81
Jackpot Yes
HD Yes
Game Features Karaoke-King-Extra, Gambling,
Free Spins No
Coin Values 0.01
Bet Levels 1
3D No
Technology Flash
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Kajot