Shore Thing

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Shore Thing

Online stierateľný žreb plný ovocných symbolov, ktorý je dostupný kdekoľvek sa nachádzate. Hra pod názvom Shore Thing je vytvorená spoločnosťou Net Entertainment, má v sebe veľký potenciál získať skvelé výhry. Vaším cieľom je nájsť tri zhodné symboly ako u väčšiny stieracích žrebov, ktoré pozná už takmer každý z nás.

Pozadie samotnej hry vás vtiahne na krásne pobrežie ostrova, kde je nádherné počasie. Medzi symbolmi ovocia prevládajú aj symboly, ktoré naznačujú, že sa nachádzate pri mori. Stretnete tu napríklad ryby, krabov, morského koníka, z ovocia melóny, pomaranče a čerešne. Pri každej hre budete mať štyri potenciálne šance na výhru s nie menej ako štyrmi výhernými líniami. Vyskúšajte si realistickú verziu tejto skvelej hry Shore Thing a vychutnajte si stierací žreb plný potenciálnych výhier. Hra vás ponorí do atmosféry, kde sa na jednom mieste stretnú slané vody, krásna piesočnatá pláž, skvelé počasie a zaujímavé odmeny. Môžete vyhrať maximálne 200 násobok vašej celkovej stávky.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Shore Thing a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Shore Thing je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Shore Thing
Game Platform Realistic Games
Technology HTML5
Graphics 4/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game