serengeti

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Serengeti Kings zoberie kasíno hráčov na savanu

Začnite africké dobrodružstvo hneď teraz! Vysoká volatilita hracieho automatu Serengeti Kings osloví nejedného hráča, ale všetci hráči si zamilujú inovatívne a jedinečné funkcie s množstvom násobenia.

Slotshub patrí medzi popredné databázy kasínových hier na celom svete a vďaka tomuto portálu si môžete aj vy zahrať túto kasíno hru. V priebehu desaťročí spoločnosť vyvinula značku, ktorej hráči na celom svete dôverujú. Všetky jeho hry sú certifikované a licencované nezávislými regulačnými orgánmi, aby sa zabezpečilo, že hry sú preukázateľne spravodlivé a fungujú tak, ako sú inzerované.

Vyskúšajte si aj iné hracie automaty od tejto spoločnosti. Chcete sa pobaviť s hudobným hracím automatom Guns N´Roses alebo dáte prednosť nádherným motýľom v automate Butterfly Staxx?

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Serengeti Kings zoberie kasíno hráčov na savanu a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Serengeti Kings zoberie kasíno hráčov na savanu je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Serengeti Kings
Game Platform NetEnt
HD Yes
Theme Africa
Technology HTML5
Rows 4
Reels 5
Min / Max Bet 0.10 - 100
Lines 26
Jackpot No
3D Yes
Bet Levels 1
Coin Values 0.05
Free Spins Yes
Game Features Lion & Panther Feature, Free Spins, Feature Buy
Ways to Win 26
Wheels 5
Graphics 8/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Automaty Hry Zadarmo