Sahara Nights

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Sahara Nights

Nový video automat Sahara Nights od spoločnosti Yggdrasil by mohol byť presne tým, čo potrebuje prebudiť vášho vnútorného džina ....

Hrací automat Divine Fortune vám ponúka bohatstvo staroveku. Cestujte späť v čase do sveta mýtických tvorov a jackpotov vhodných pre bohov! Všetko počas sedenia v pohodlí vášho domova.

Sezam otvor sa!

Nastavené vyše 20 mystických výplatných línií a naložené s alchymistickým potenciálom výhry môžu šťastné otočenia vyvolať symboly Sticky Expanding Wilds, Free Spins a Super Highpay. Táto úžasne vyzerajúca hra vám môže otvoriť sezam zakaždým, keď hráte - dobrodružstvo čarovných kobercov v snahe splniť priania Sahara Night. Nájdite si miesto pod hviezdami ešte v dnešnú noc.

Ak áno, Mega Fortune by mohla byť hra pre vás. Táto hra NetEnt je jedným z najpopulárnejších automatov na internete a nie je ťažké pochopiť prečo. Koniec koncov, je to jedna z mála online hier, ktoré môžu skutočne vyplatiť milióny počas jedného roztočenia.

Každý pozná slávny príbeh o sultánovi, džinovi, princeznej - a uličnom ježka, ktorý nakoniec získa jej srdce. Ale rovnako ako všetky najlepšie rozprávky, existuje nespočetné množstvo verzií toho, čo skutočne kleslo pod hviezdami Sahary-Nights od vývojárov  Yggdrasil Gaming.

Otáčania v základnej hre vidia magickú lampu rozširujúcu sa do mystického džina vždy, keď je na dohľad výherná línia. Vyhráva víťazstvo zlata. 3 rovnaké symboly prinášajú výhry počas hry; s výnimkou sultána, ktorého symbol vysokej mzdy sa musí objaviť iba dvakrát, aby priniesol veľké odmeny.

 

 

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Sahara Nights a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Sahara Nights je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Sahara Nights
Game Platform Yggdrasil Gaming
Reels 5
Min / Max Bet 0.10 - 100.00
Lines 20
Jackpot No
Coin Values 0.005 - 5.00
Game Features Sticky Expanding Wild, Super Highpay Symbol
Free Spins Yes
Rows 3
HD Yes
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Zadarmo