Rise Of Dead

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Rise Of Dead

Mŕtvi v tejto hre od developerov Play'n Go porastú, vďaka čomu nájdete množstvo staroegyptských symbolov a obrovských výher. Automaty, ktoré majú egyptskú tématiku, určite nie sú ničím novým, ale tentokrát hry Play'n Go išli s  temnejšou egyptskou tématikou do novej hry Rise of Dead.

Samotná hra sa sústreďuje okolo magického textu, ktorý môže čitateľom ponúknuť neobmedzené znalosti v egyptských príbehoch - The Book of Toth. Aj keď si to mnohí môžu myslieť, Rise of Dead v skutočnosti nie je pokračovaním Book of Ra.

Obrovské výhry

Na hracom automate Rise of Dead nájdete klasickú 20 výplatnú líniu a 5x3 zostavu, ktorá vám ponúka celkom tri rôzne funkcie. Najprv nájdete funkciu Mega Stacks, ktorá je aktívna na každom valci, potom Gift of Gods, ktorý sa spustí náhodne, a nakoniec Ancient Free Spins, ktoré ponúka niekoľko skvelých funkcií, z ktorých môžete ťažiť.

Bars and Bells má vzhľad a dojem výherného automatu v štýle Vegas s tromi valcami, ktorý sa vyznačuje sadou klasických symbolov používaných v hre.

Výherný automat Rise of Dead má štandardný štandardný RTP nastavený na 96,53%.  Rise of Dead je jednou z tých kasínových hier, ktoré sa po otvorení cítia ako všetky ostatné generické hracie automaty v starom Egypte. Zadáte staroveký chrám a kto vie, čo sa skrýva v tieni?

Máte 10 až A  symboly ako nízko platiace symboly a potom 3 nemŕtvych múmie faraónov ako tie najvyššie platiace. Je to dosť strašidelné, aby bolo ste vnímali obdobie pre Halloween, ale tiež má zábavnú atmosféru po celý rok.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Rise Of Dead a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Rise Of Dead je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Rise Of Dead
Game Platform Play'n GO
Game Features Mega Stack, Gift of Gods
Lines 20
Maximum Win 5000x
Min / Max Bet 0.20 / 100
Reels 5
Rows 3
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Online Automaty