Power Gems

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Power Gems

Zoznámte sa video automatom Power Gems od tvorcov Core Gaming, ktorý disponuje desiatimi výhernými líniami na piatich valcoch. Tri alebo viacero zodpovedajúcich symbolov vytvárajú výherné kombinácie začínajúce od najbližšieho alebo najspodnejšieho valca. Diamantové šialenstvo plné rôznofarebných drahých kameňov si môžete dopriať už teraz. Množstvo doplnkových funkcií vám umožní získať ešte vyššie výhry.

V hre môžete očakávať aj tieto bonusy: opätovné roztočenia s wild kotúčmi, kolosálnymi symbolmi alebo náhodnými wild prírodnými udalosťami. Je tu tiež bonusové kolo, ktoré pokračuje, kým neuskutočníte 10 výherných otočení. Očakávajte zaujímavé výzvy, hlavne s rozširujúcim sa multiplikátorom, ktorý prináša fantastické víťazstvá. Jednoduchá grafika s inovovanými funkciami sa určite zapáči väčšiemu počtu hráčov, pretože ponúkajú zaujímavé výhry.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Power Gems a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Power Gems je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Power Gems
Game Platform SG Gaming
Technology HTML5
Reels 5
Lines 10
Graphics 4/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Automaty Hry Zadarmo Hry automaty online