Pomôžte detektívovi v online automate Cash Noire

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Pomôžte detektívovi v online automate Cash Noire

Spoločnosť NetEnt uviedla krimi online automat Cash Noire. Temnými ulicami sa premávajú zločinci a je len na detektívovy, aby prišel na to, čo sa tam ďeje.

Online automat Cash Noire má veľmi dobre prepracovanú grafiku a hudbu. V pozadí môžeme vidieť tajomnú ženu v kancelárii, ale aj mapu, na ktorej su fotky zločinov pospájane s červenou niťou. Počas točenia hrá hudba a hovorí k Vám hlas detektíva. Online automat tak pôsobí realisticky.

Online automat Cash Noire je 5 valcový, 4 riadkový s 1 024 možnostami výhry. Môžete sa stretnúť so symbolmi ako, lupa, zápalky, eso, whiskey, nôž alebo revolver. Medzi symboli s väčšiou výhrou patria zločinci. Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na funkcie. Môžete sa tešiť na známe funkcie ako, násobitel a točenie zadarmo, ale skvele zapracované do deja.

Funkcie

Po získaní výhernej kombinácie zistíte že automat má funkciu Avalache, čo znamená, že výherné symboly zmiznú z hracieho pola a pole sa doplní ďalšími symbolmi. Táto funkcia umožnuje získať výhru niekoľko krát za jedno zatočenie.

Pokial sa dostanete do zóny zločinu postupujete na mape po obrázkoch vyššie a vyššie, až môžete dosiahnuť točenie zadramo. Počas vyhrávania sa Vám budú objavovať ďalšie odhalené a vyriešené zolčiny. Výhrou je odhalenie zločincu a získanie točenia zadramo.

Počas funkcie točenie zadarmo nahánate zločinca po bočných uličkách. Pri každom prejdenom bode získavate ešte aj násobenie výhry.

Vyskúšajte tento záživný online automat a získajte vysokú odmenu za chytenie zločinca.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Pomôžte detektívovi v online automate Cash Noire a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Pomôžte detektívovi v online automate Cash Noire je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Cash Noire
Game Platform NetEnt
Free Spins Yes
Maximum Win 5,000x+
Min / Max Bet 0.20 - 200
Reels 5
Rows 4
Technology HTML5
Ways to Win 1024
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game