Planet Fortune

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Planet Fortune

Vitajte v budúcnosti, ako ste si to vždy predstavovali - či ste šesťdesiate roky, to je. Planét Fortune od Play'n Go vás zavedie do vesmíru s retro-budúcnosťou s cieľom preskúmať vesmír pri hľadaní veľkých cien a nesmierneho bohatstva. Roboti, kozmické kryštály a astronauti vás obklopujú v tomto epickom dobrodružstve. Ste pripravení s nami?

Planet Fortune je päť valcový hrací automat, ktorý vyzýva hráčov k retro-futuristickému vesmíru pre prieskumné účely a práve hľadá nové hranice bohatstva. V tejto hre môžete hrať na 40 pevných výherných líniách. Symboly znakov a položiek sú umiestnené v stĺpcoch 2, 3 alebo 4 symboly na každom valci. Symboly A-K-Q-J-10 a univerzálny symbol nie sú skladané. Hra má univerzálny symbol (Robot), ktorý nahrádza akýkoľvek iný symbol na bubne, čo pomáha vytvárať víťazná kombinácia. Tri alebo viac symbolov robota, ktoré sa objavia na ľubovoľnom bubne, aktivujú funkciu bezplatných otočenie - Robot Revolution. 10 bezplatných rotáciou bude udelených.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Planet Fortune a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Planet Fortune je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Planet Fortune
Game Platform Play'n GO
Technology HTML5
Reels 5
Lines 40
Graphics 3/10
Sound Effects 3/10
Entertainment 3/10
Game Library GameHub
Game Automaty Hry Zadarmo