Patricks Jackpot

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Patricks Jackpot

Developerská spoločnosť Leander Games vytvorila hrací automat Patricks Jackpot, v ktorom prevláda írska téma. Na online valcoch automatovej hry nájdete škriatkov, hrnce zlata, dúhu a poháre tmavého piva. Okrem klasických symbolov tu nájdete množstvo bonusových funkcií, ako je rozširovanie divej zveri. Tiež nechýbajú otočenia zadarmo, kde sú výhry garantované, kolo na výber a nie jeden, ale dva progresívne jackpoty. Veľkým lákadlom tejto hry sú inovatívne nápady, ktoré viete využiť ku fantastickým odmenám.

Mega Fortune je skvelá hra, ktorá je veľmi populárna s obrovskou základňou fanúšikov na NetEnt. Vývojári vykonali úžasnú prácu s programovaním, pričom sa ubezpečili, že hra nikdy nezaostáva a beží hladko na všetkých platformách. Progresívny jackpot robí hru zaujímavou, a tam boli prípady, v ktorých ľudia vyhrali milióny dolárov prostredníctvom tejto hry.

Vstúpte do krajiny šťastia

Leander Games vás prenesú do krajiny šťastia s Patricks Jackpot kasíno hrou, kde škriatkovia, dúhy a hrnce lesklého zlata tvoria valce online. Na piatich valcoch hra ponúka dvadsať výherných línií. Táto hra plná írskej témy tiež prichádza s vysokou sadzbou RTP 97,17%, čo zaručuje dobrú šancu na to, aby sa vaše stávky premenili na lesklé zlato.

Pokiaľ ide o špeciálne funkcie, štvorlístok predstavuje wild symbol, ktorý v prípade potreby vypláca peňažné odmeny a náhrady za všetky bežné symboly. Náhodne sa stanú expandujúcimi symbolmi. Získajte tri hrnce zlatých bonusových symbolov na aktiváciu a vyzdvihnite si bonus.

Patricks Jackpot je vizuálne atraktívna a príťažlivá hra a zatiaľ čo bonusové funkcie nie sú ničím zvláštnym, táto hra hrá obrovskú trumfovú kartu v ponuke House Edge, ktorá je v mimoriadne atraktívnom rozsahu. Skombinujte to s potenciálom vyhrať progresívny jackpot a máte ďalšiu silnú hru, ktorá vychádza zo stabilnej spoločnosti Leander Gaming.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Patricks Jackpot a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Patricks Jackpot je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Patricks Jackpot
Game Platform Leander Games
Rows 3
Reels 5
Lines 20
Jackpot Yes
HD Yes
Free Spins Yes
3D Yes
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Automaty Zadarmo