Ozwin's Jackpots

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Ozwin's Jackpots

Ozwin 's Jackpot od tvorcov Yggdrasil Gaming ponúka na piatich valcoch skvelých 20 výherných línií. Stretnete sa s kúzelnou knihou Spells, kolekcií Crystals a režimom Free Spins Jackpot s 5 lokálnymi progresívneho jackpotu. Hra disponuje s ôsmimi základnými symbolmi, ale tiež nájdete bonusové symboly ako Spell book a Free Spins, ktoré aktivujú príslušný režim, ak sa 3+ objaví kdekoľvek na valcoch. Funkcia Free Spins Jackpotu možné aktivovať aj pomocou zbieranie kryštálov a v režime Free Spins, kde môžu hráči získať jackpoty, aby ho vyhrali.

Tento video automat je inšpirovaný mágiou a má náznak Stredného východu a trochu sa podobá téme Aladdin a Magic lampy. Úžasný dizajn a pekne vyzerajúce animácie dávajú tomuto automatu celkový dojem. Určite si ho obľúbia všetky typy hráčov, najmä vďaka nádhernému téme, ktoré vás vrhá do mystického lesa, kde vás obklopuje neistota, ale vzrušenie na vašom hľadanie peňažných cien prekonajú len skutoční online bojovníci.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Ozwin's Jackpots a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Ozwin's Jackpots je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Ozwins Jackpots
Game Platform Yggdrasil Gaming
Lines 20
Reels 5
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Kasíno Hry Automaty Hry Zadarmo Hry automaty online