Our Days

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Our Days

Hrací Automat Our Days, ktorý pochádza od tvorcov Microgaming má zvláštnu karikatúrnu tému. Môžete tu však vyhrať maximálne 50-násobok svojho podielu v každom kole, re-spin alebo free spin.

Nebolo by skvelé, keby ste mali kúzelného žolíka, ktorý by ste mohli použiť na premenu, ktorý váš život premení na výherné kombinácie? Teraz to môžete mať vďaka automatu Mega Joker. Ide o zábavný a potenciálne lukratívny online výherný automat od Novomatic. Mega Joker má právomoc udeľovať okamžité ceny a premieňať nevýherné otočenia na víťazné.

Karikatúry plné zaujímavých funkcií

V hre Our Days nájdete skvelých 243 spôsobov, ako vyhrať roztočením piatich valcov online. Symboly sa môžu objaviť naskladané na všetkých valcoch, vrátane Wild, ktorý používa logo hry.

Vizuálne, hra má japonskú tému so štýlom animovaných a zdá sa, že je založený na dospievaní romance. Príbeh je rozprávaný prostredníctvom zaujímavých vizuálov a jemnej hudby, ktorá mu dodáva auru nevinnosti a mladej lásky, aj keď to vyzerá nevýrazne a všeobecne. Na valcoch narazíte na menej hodnotné symboly ako sú milostné bankovky, šatky, diáre, poháre plné hviezd a krabíc na obed.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Our Days a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Our Days je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Our Days
Game Platform Microgaming
Free Spins Yes
Game Features Re-Spins
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Ways to Win 243
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Online Automaty