Not Enough Kittens

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Not Enough Kittens

Výherný automat Not Enough Kittens vyvinutý spoločnosťou Thunderkick vám ponúka na piatich valcoch 35 výplatných línií. Atraktívna video hra plná rozkošných mačičiek obsahuje jedinečné symboly, pomocou ktorých môžete získať zdvojnásobené výhry. Taktiež vďaka bonusovej hre, ktorá disponuje voľnými roztočeniami si vylepšite výherný potenciál. Hra vás bude sprevádzať jemnými zvukovými signálmi spolu s farebnými guľôčkami a štyrmi mačičkami. Každá mačka sa môže objaviť aj ako dvojitý symbol. Najvyššia výhra, ktorú môžete očakávať v hre je však 3650 násobok vašej stávky.

Dvojitá šanca na výhru

Veľmi lukratívnu výhru vám vie vyplatiť mačka čiernej farba, a to až 100-násobok vášho vkladu, ak dostanete 10 na výhernej línii. Pokúste sa vyhnúť tomu, aby ste sa zamotali do farebných guľôčok priadze. Veľmi nápaditá a zaujímavá téma vás natoľko obohatí a presvedčí svojimi nadčasovými funkciami, že budete veľmi spokojný s celkovým hodnotením vašich lukratívnych odmien. Hracie automaty Not Enough Kittens zamerané nielen pre milovníkov mačiek patria medzi veľmi kvalitné, zábavné a prinášajú vysoký výherný potenciál.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Not Enough Kittens a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Not Enough Kittens je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Not Enough Kittens
Game Platform Thunderkick
Technology HTML5
Reels 5
Lines 35
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Automaty Hry Zadarmo