Northern Sky

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Northern Sky

Doprajte si pohľad na tú pravú vidiecku zasneženú Škandináviu. Prostredníctvom hracieho automatu Northern Sky od tvorcov Quickspin sa vám to určite podarí. V hre sa nachádzajú symboly v tvare zvierat, ktoré sú vyrobené z kryštálov a osvetľujú oblohu, tiež ponúkajú lavínu výhier. Stretnete tu medvede, vlkov, jelene, sovy a líšky, ale aj kartové hodnoty s nižšou hodnotou. Na piatich valcoch online automatu nájdete deväť výherných línií, bezplatné otočenia a iné zaujímavé symboly.

Zasnežená Škandinávia plná prekvapení

Najvyššia peňažná výhra, ktorú môžete vyhrať, je progresívny jackpot vo výške 3111 násobok vašej stávky. Ohromujúci moderný dizajn s priehľadnými valcami zaujme každého hráča. Akékoľvek víťazné kombinácie môžu spustiť funkciu Re-spin. Akonáhle sa spustí, všetky kombinácie wining budú výherné a zamknú sa na mieste. Neziskové symboly sa odstránia a nové symboly naplnia svoje miesto. Akékoľvek výhry sa zamknú a proces sa zopakuje. Keď sa výherné kombinácie zastavia, funkcia sa skončí. Ak natrafíte na 3xBonus Scatters v jednej hre spustíte bonusové kolo. Po spustení dostanete 10 voľných otočení.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Northern Sky a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Northern Sky je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Northern Sky
Game Platform Quickspin
Technology HTML5
Reels 5
Lines 9
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Automaty Hry Zadarmo