Mystery Joker 6000

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Mystery Joker 6000

Ste fanúšikom šťavnatého ovocia a klasických znakov na kotúčoch? Potom Mystery Joker 6000 od Play'n Go potom bude určite pre vás. Nádherné bobule, lesklé ovocie, hviezdy a farebné klobúky sú všetci svedkovia, ktorí pristávajú na ihrisku, aby mohli súťažiť o vašu pozornosť, rovnako ako vám pomôžu získať nejaké ceny.

Mystery Joker 6000 je klasický výherný automat s 3 kotúčmi, 5 pevnými výhernými líniami a klasickými symbolmi. Joker vám môže priniesť tie najvyššie odmeny. Víťazstvo je kombináciou troch rovnakých symbolov na ľubovoľnej výhernej línií. V hlavnej hre: Získanie symbolu Joker na navijaku 1 a 2, ktoré patria od platobnej linky zľava doprava, začína jedným voľným otočením. Otočenie sa vzťahuje na bubon 3, zatiaľ čo prvé dva bubny zostanú stacionárne. Keď sa na výhernej linke objavia 3 symboly Joker, spustí sa Mystery Wheel. Táto funkcia zaplatí náhodnú sumu zodpovedajúcu mincu vynásobenú maximálne 6000.

Hráč má možnosť preniesť výhry z online kasína hlavnej hry (vrátane Tajomného kola) do režimu Super Counter stlačením tlačidla move. Stávky Super Counter sú dvojnásobkom počtu stávok umiestnených v hlavnej hre, ale majú väčší potenciál pre výhru.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Mystery Joker 6000 a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Mystery Joker 6000 je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Mystery Joker 6000
Game Platform Play'n GO
Technology HTML5
Reels 3
Lines 5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Kasíno Hry Automaty Hry Zadarmo Hry automaty online Ovocné Hracie Automaty Joker