Mount Mazuma

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Mount Mazuma

Kreslený štýl a vynikajúce animácie dávajú video automatu Mount Mayuma okamžitú príťažlivosť. Poďme na tropický ostrov a uvidíme, či táto online hra dokáže odolať konkurencii.

Výherný automat 20p preferuje retro štýl. Online hazardné hry sa naozaj odštartovali od doby, kedy bola navrhnutá pôvodná kabinetová hra, ale tento krok späť do minulosti je vítaný. Je trochu prekvapujúce, vzhľadom na to, že vydavateľ je známejší pre online kasínové hry, ktoré sú žiarivejšie, s väčšou rozmanitosťou hier a bonusov.

Poďme na tropický ostrov

Mount Mazuma od Playtech je super zábavný online slot, ktorý hráčov odvedie do tropickej krajiny. Hra obsahuje 243 veľkorysých výherných spôsobov a ponúka veľa veľkorysého výherného potenciálu. V tejto hre je k dispozícii veľkorysá 50-násobná najvyššia cena spolu s množstvom bonusových funkcií, ktoré otvárajú viac spôsobov, ako vyhrať, a fantastické roztočenie zadarmo.

Výherné automaty Wheel of Fortune boli okolo kasínových pódií tak dlho, že je takmer nemožné ich vynechať. Každý pravidelný návštevník kasína si určite všimol veľké, farebné točiace sa kolesá posadené na vrchole inak bežných hracích automatov.

Mount Mazuma má pomerne jedinečnú tému pre online výherné automaty. Táto hra je založená na tropickom ostrove so symbolmi, ktoré zobrazujú najrôznejšie druhy chutného ovocia. Nájdete tu kiwi, kokosové orechy a ananásy. Aj keď by ste si mysleli, že ste na dovolenke na pláži, je tu vždy šanca, že Mount Mazuma môže vyhodiť do povetria. Jeho sopečné výbuchy spôsobujú úžasné ceny, takže vám nehrozí žiadne nebezpečenstvo.

Súdiac podľa scenérie ako jediného kritéria, možno povedať, že je to pokojná a relaxačná hra. Prvá erupcia sopky túto myšlienku nevylučuje.  

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Mount Mazuma a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Mount Mazuma je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Mount Mazuma
Game Platform Unknown
Min / Max Bet 0.01 - 25.00
Jackpot Yes
HD Yes
Game Features Multipliers, Unlock Feature, Extra Wilds, Free Games,
Coin Values 0.01
Bet Levels 1-10
3D No
Reels 5
Rows 5
Symbols Wild, Scatter, Coconut, Pineapple, Banana, Kiwi, Orange
Technology Flash
Wheels 5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Online Automaty