Mega Joker

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Mega Joker

Zdroj: Spilleautomater Gratis

Mega Joker slot patrí medzi vysoko kvalitné a zaujímavé klasické hracie automaty, ktoré sa okrem klasických kasín a krčiem nachádzajú už aj online na internete. Má 3 valce a vyzerá oveľa tradičnejšie, než väčšina ostatných video automatov. Využíva modernú technológiu, prostredníctvom ktorej si zahráte Mega Joker automaty priamo na svojom webovom prehliadači - nepotrebujete stiahnuť alebo inštalovať softvér na svoj počítač. Mega Joker online okrem klasických výhier ponúka aj veľa bonusov a špeciálnych funkcií, ako je napríklad progresívnym jackpot a režim Supermeter.

Klasické hracie automaty Mega Joker si môžete zahrať zadarmo, alebo ak chcete vyhrať skutočné výhry, môžete hrať za reálne peniaze na niektorom z online kasín v našej ponuke. Ak si nie ste istí, či sa vám Megajoker zapáči, vyskúšajte hrať najprv tieto automaty. Keď sa rozhodnete, že je čas na skutočné výhry, môžete si sami zvoliť výšku stávky a zvoliť hodnotu vloženej megajoker mince/kreditu od 0,10 € až po 1,00 €. Pre zvýšenie stávky môžete staviť až 2 mince na výhernú líniu, takže výsledná megajoker stávka môže byť až 100 € v Super Meter hre. Množstvo peňazí, ktoré vyhráte na Mega Joker online závisí samozrejme na kombinácii symbolov, ktoré si vytočíte na valcoch. Samozrejme, kto viac staví, viac vyhráva. Presne o tom sú klasické automaty Mega Joker.

Mega Joker funkcie

Automaty Mega Joker sú vybavené náhodným progresívnym jackpotom, ktorý sa neustále zvyšuje. Progresívny znamená, že zakaždým, keď niekto staví peniaze na otočenie, malá časť z nich sa pridá do progresívneho magajoker jackpotu. Aby ste mohli jackpot získať, odporúčame staviť aspoň 10 mincí na otočenie. Mega Joker jackpot je samozrejme k dispozícii len v režime hry za skutočné peniaze. Ak budete chcieť, po 10 stávkach môžete na Mega Joker online, vstúpiť do režimu Supermeter. V tejto super funkcii môžete svoju stávku ešte zvýšiť a navyše, hráte až na 5 výherných líniách.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Mega Joker a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Mega Joker je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Mega Joker
Game Platform NetEnt
Theme Inspired by Jackpot 6000
Technology HTML5
Rows 3
Reels 3
Lines 5
Jackpot Yes
Free Spins No
Game Features Gamble
Coin Values 0.01
Bet Levels 2
3D No
Ways to Win 5
HD Yes
Wheels 3
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Automaty Hry Zadarmo Joker