Magic of Sahara

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Magic of Sahara

Hrací automat Magic of Sahara ponúka na piatich valcoch 9 výherných línií, ktorý prinášajú tvorcovia Microgaming. Zavedie vás na mimoriadnu plavbu, kde dúfajme objavíte skutočný zdroj mágie v tejto púštnej ríši divov.

Magic of Sahara je relatívne jednoduchá hra, ktorý sa týka iba funkcie Free Spins - najlepšieho spôsobu, ako ho spustiť. Stredná odchýlka, môžete vyhrať slušný 2 222,22-násobok svojho vkladu pri každom roztočení zadarmo s násobiteľom 2x. Ak sa vám téma páči, Mega Fortune spoločnosti NetEnt sú lepšou alternatívou, pretože vám ponúkajú progresívny jackpot meniaci život.

Mimoriadna plavba

Sizzling Hot Deluxe je jedným z najhranejších automatov Vegas v online kasíne. Kombináciou klasického vkusu dávnych čias s vysokými výhrami a veľkými výplatami získate perfektný koktail pre hodiny zábavy.

Vo svojej luxusnej verzii vám video automat Sizzling Hot ponúka viac výherných línií, vyššie mutliplikátory, vyššie priemerné výplaty a ešte viac otočení zadarmo a vyššie výplaty počas bezplatných otočení.

V tomto novom vydaní od vývojárov Microgaming je očividne stredobodom pozornosti saharská púšť. Magic of Sahara sa pozerá na púšť, ale jej návrhári sa sústredili hlavne na kmene Tuaregov, ktoré tam žijú, a na obchodné karavany minulosti, ktoré cez ňu prešli mnohými dňami.

Vďaka dizajnu púštnej tématiky poskytuje Magic of Sahara dôstojnú grafiku a ponúka kombináciu vhodných a menej vhodných symbolov. Pokiaľ ide o bývalých, pozrite sa na obrázky tuaregských mužov a žien, na drahé kamene alebo ťavové karavany, všetko s púšťou v pozadí.

Verím, že v kasíno hre Magic of Sahara nájdete niekoľko vecí, ktoré sú pre vás príjemné, ale zároveň ponúka nízku RTP vo výške 95,29%, čo ju v týchto dňoch neznižuje.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Magic of Sahara a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Magic of Sahara je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Magic of Sahara
Game Platform Microgaming
Free Spins Yes
Game Features Multipliers
Lines 9
Min / Max Bet 0.09 - 45.00
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Online Automaty