Lucky 8 line automat online

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Lucky 8 Line

Milovníci klasických automatov si nájdu niečo pre seba, jednoduchý hrací automat Lucky 8-line, v ktorom nájdete 9 valcov, na ktorých nájdete 8 výherných symbolov. Vyhrať môžete z troch vodorovných čiar, troch zvislých čiar a alebo oboma smermi. Hra neponúka žiadne špeciálne symboly, ale úžasné výhry získate, ak Vám celú obrazovku pokryje rovnaké ovocie.

Jednoduchá hra s veľkou výhrou

Spoločnosť Net Entertainment ponúka tento veľmi obľúbený výherný automat Lucky 8-line online s maximálnym jackpotom vo výške € 12,800. Výhry za stávkovej rady sa vyplácajú, ak sa na aktívnom riadku zobrazia 3 rovnaké symboly, s výnimkou symbolov čerešní. 1 alebo viac symbolov čerešní, ktoré sa zobrazia na aktívnom stávkovom riadku sa vyplácajú v poradí zľava doprava, alebo keď sa 1 alebo viac symbolov čerešní zobrazí v poradí na rovnakom valci, zhora nadol. Za nájdenie 9 rovnakých symbolov na valcoch sa vypláca špeciálna výhra.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Lucky 8 Line a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Lucky 8 Line je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Game Automaty Hry Zadarmo