Kraken Conquest

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Kraken Conquest

Kasíno hra Kraken Conquest je vynikajúcou verziou hry Leander Games, ktorá prináša hráčom najdivokejšie dobrodružstvo na 5 valcoch s 25 výplatnými líniami. Hra má zaujímavú atmosféru s množstvom morských tvorov a prvkov. Dobre vyladená hra, ktorá prináša úžasné bohatstvo.

Hráči, ktorí chcú preskúmať ďalšie automaty od vývojárov Leander Games, by sa mali určite pokúsiť vyskúšať niektoré z najpopulárneších ako napríklad: Ali Baba, Aztar Fortunes, Ace Caesar, Castaway, Dragon Lore, Elemental, Blackbeard, Golden Rome, Glutters, Genie's Treasure, Little Red, Mad Pinatas, Magic Gems, Octopus Kingdom, Patrick's Jackpot, Supertimer, Wild Jane a Zombie Rush.

Poskytuje úžasné bohatstvo

Tento divoký automat ponúka v hre a vedie hráčov na okraj bezohľadného mora, kde na hráčov čaká notoricky známy Kraken. Popri zaujímavom príbehu má automat Kraken Conquest aj množstvo bonusov, ktoré môžete využiť. Nájdete tu napríklad bonusový režim Free Spins nabitý výhernými multiplikátormi, skvelý režim Lightning Streak, režim Cash Meter a niekoľko ďalších.

Snívate o tom, že budete žiť luxusný život? Snívate o tom, ako vyhrať milióny a dokážete si dovoliť čokoľvek, čo chcete? Ak áno, Mega Fortune by mohla byť hra pre vás. Táto hra NetEnt je jedným z najpopulárnejších slotov na internete a nie je ťažké pochopiť prečo.

Valce online automatu Kraken Conquest sú tu priehľadné a nachádzajú sa nad roztrhaným morom pod búrlivou oblohou. Silné zvuky búrky sa zvyšujú, keď vyhrávajú výhry. V štandardnej mriežke s 5 valcami a 3 radmi je položených 25 pevných výplatných línií a symboly sa objavujú jedno- alebo dvojnásobne.

Existuje tu nejaký potenciál, aj keď v iných hracích automatoch nezískate tie viacnásobné stávky, ktoré môžete vyhrať. RTP je 95,96%. Kumulatívne funkcie sú dobré, ale ich zber trvá chvíľu, takže modifikátory nám rovnako pomáhajú v základnej hre. Keď dostanete príležitosť, mali by ste sa tento Kraken pokúsiť dobyť.

Kraken Conquest od poskytovateľa hire Leander Games vás zavedie na divoký ostrov na okraji zúrivého mora. Známy kraken na vás čaká hlboko pod morom, keď prší dážď, hrom duní a zasiahne blesky. Ste pripravení na nevysvetliteľné dobrodružstvo?

Zažijete v celej hre úžasnú grafiku a špeciálne zvukové efekty. Funkcie hry sú roztočenie zadarmo, ktoré prichádza s multiplikátormi, úderom blesku, funkciou kraken slap, funkciou kraken cash meter, funkciou zvýšenia bonusu a bonusovou funkciou kraken cash pick me.

 

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Kraken Conquest a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Kraken Conquest je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Kraken Conquest
Game Platform Leander Games
Theme Kraken
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Ways to Win 25
Min / Max Bet 0.50 - 50.00
Bet Levels 1
Coin Values 0.01
Free Spins Yes
Game Features Wild, Scatter, Pick me Bonus,
HD Yes
Jackpot Yes
Lines 25
3D Yes
Wheels 5
Graphics 8/10
Sound Effects 10/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Online Automaty