King Of The Trident

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

King Of The Trident

Ľudia boli vždy fascinovaní myšlienkou civilizácie pod vlnami. Tu odhalíte rovnakú situáciu vďaka automatu King of the Trident. Výherný automat King of Trident ponúka symboly ako morské panny, delfíny, mýtické morské koníky a gréckeho boha Poseidona.

Hry, ktoré boli inšpirované na egyptskú tému sú veľmi populárne v mnohých online kasínach. Book of Ra slot je jednou z prvých takýchto hier. Scatter je kniha faraóna. Ponúka 10 otočení zadarmo z 5 valcov s ďalšími bonusovými symbolmi. Úspech hry bol taký pôsobivý, že vývojári vydali dve aktualizované verzie: luxusnú a jednu so 6 valcami.

Ohromiť a očariť

Zaujímavé postavy sa objavujú na neobvyklom usporiadaní s piatimi valcami, ale toto nie je jediná špeciálna funkcia online hry. Tu nájdete náhrady divokých symbolov, obrovské symboly a bonusové kolo bezplatných otočení, kde máte vysokú šancu na výhru.

King of the Trident je pomerne jednoduchý výherný automat, napriek zaujímavo vyzerajúcej súprave valcov. Získate jednu náhodnú funkciu, ktorá môže byť veľmi užitočná, ak narazíte na veľký symbol, a získate roztočenie zadarmo. Roztočenie zadarmo nemôžete úplne spustiť, ale počas funkcie získate ďalšie.

Spoločnosť Pariplay uviedla na trh kráľa trojzubých automatov, ktorý ohromí a uchváti pozornosť, najmä pre tých, ktorí majú afinitu k hlbokej činnosti na mori.

Farby sú nádherné s jasných neónovým dizajnom s fialovými kôrovcami, modrými delfínmi a ružovými chobotnicami. Nehovoriac o tom, že zvukové efekty sú jedným z najpohodlnejších melódií, aké ste kedy počuli.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

King Of The Trident a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

King Of The Trident je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title King Of The Trident
Game Platform Pariplay
3D No
Bet Levels 1
Coin Values 0.01 / 0.2
Free Spins Yes
Game Features Giant reel spin, Scatter
HD Yes
Jackpot No
Min / Max Bet 0.50 / 500.00
Reel Type Video slot reel with 2 different sizes
Reels 5
Rows 3/5
Symbols Poseidon, Mermaid
Technology HTML5
Theme Inspired by the Greek mythology of Poseidon
Ways to Win up to 972
Lines N/A
Wheels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Automaty Zadarmo