Jupiter's Choice

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Jupiter's Choice

Pripojte sa k rímskemu kráľovi bohov na hracom automate Jupiter's Choice, staromódnej hre od spoločnosti Relax Gaming. Hra ponúka na šiestich valcoch skvelých 729 spôsobov, ako vyhrať, prichádza s prepojenými valcami, ktoré zobrazujú symboly, ako aj bonusové koleso. Tu môžete získať 50 roztočení zadarmo.

Neočakávali by ste, že hrací automat Bars and Bells so základným vzhľadom bude obsahovať niekoľko zábavných skrytých funkcií. Keď dúfate v trochu viac ako štandardné hranie na automatoch. Funkcia Streak Breaker je v podstate stávková možnosť, ktorú môžete aktivovať alebo deaktivovať.

Ponúka hráčom vzrušujúci zážitok

Kedykoľvek Jupiter hodí druhý úder blesku, aktivuje funkciu Jupiter's Choice a udeľuje hry zadarmo. Spolu s touto škálou úžasných bonusových funkcií, ktoré ponúka Jupiter's Choice, animácie a zvukové efekty skutočne oživia hru a zapájajú hráčov do celého sveta.

Ponorte sa do jednej z najinovatívnejších a najúžasnejších hier, aké boli kedy vydané na internete. Vyskúšajte svoje šťastie na hracom automate Starburst od spoločnosti NetEnt. Táto kasíno hra ponúka hráčom zážitok z hry pod napätím, ktorý odstráni všetky prekážky, s ktorými ste sa už stretli, pri hraní mnohých klasických hracích automatov.

Symbol Wild je divoký pre všetky symboly a neobjavuje sa na valcoch. Okrem tohto symbolu existujú aj iné ako jastrab, býk, baran, zlatý prsteň, ozdobná váza, hrozno a tradičné symboly hracích kariet, ako sú Ace, King, Queen a Jack.

Hrací automat Jupiter's Choice od spoločnosti Sapphire Gaming je ohromujúci svojou grafikou, ktorá ho oživuje. Spolu s pozoruhodnými grafickými a zvukovými efektmi je táto hra tiež nabitá rôznymi bonusovými funkciami, ako je napríklad funkcia roztočení zadarmo, zhluknuté valce, odstránenie symbolu, megahit, bonusová funkcia a dokonca aj vlastná funkcia Jupiter's Choice.

Jupiter's Choice ponúka hráčom vzrušujúci zážitok z online hrania so 4 funkciami, vďaka ktorým vás pobaví. Bonusy sa spúšťajú často, takže prispievajú k vzrušujúcemu zážitku z hrania online - aj keď sa zdá, že znak Jupitera vyzerá trochu hlúpo. Je to zábavná hra, ktorá určite stojí zato roztočiť ju online.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Jupiter's Choice a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Jupiter's Choice je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Jupiter's Choice
Game Platform Relax Gaming
Technology HTML5
Rows 3
Reels 6
Min / Max Bet 0.15 - 150.00
Lines 10
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Ways to Win 729
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Zadarmo