Jolly's Gift

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Jolly's Gift

Vianočný motív nájdete na novšej automatovej hre od developerskej spoločnosti Microgaming Jolly's Gift, kde nájdete nerozbalené prekvapenia na piatich valcoch so 40 výhernými líniami. Dokonalé sviatočné prostredie vám sprostredkujú symboly Vianoc, ako sú Santa Claus, vianočné stromčeky, perníčky, soby, snehové vločky, hračky a množstvo ďalších zaujímavých špeciálnych symbolov.

Atmosféra sviatkov  a nekonečných výhier je tu

Môžete sa tešiť na viacero funkcií ako sú bonusové kolá s voľnými roztočeniami, wild symboly, symboly scatteru, hromadných wilds a re-spinov. Otváranie darčekov začne byť zaujímavé s každým roztočením valcov sviatočného automatu a vďaka atraktívnym vianočným symbolom. Využite skvelú príležitosť kedy môžete získať zaručené víťazstvo. Jednoduchý vzhľad a príjemná atmosféra vás naladí a poteší extra potenciálnymi peňažnými výhrami. Vychutnajte si fantastické vianočné priania s video automatom kedykoľvek. Hlavnou atrakciou  sú Jolly's Mystery Gifts, ktoré môžu priniesť významné odmeny. Nestrácajte drahocenný čas a rozbaľujte zaujímavé prekvapenia zábavnej jazdy najvyššej kvality plnej darov v každom období.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Jolly's Gift a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Jolly's Gift je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Jollys Gift
Game Platform NextGen Gaming
Lines 40
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Min / Max Bet 0.30 to 30.00
Reels 5
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hry automaty online