Jackpot Raiders

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Jackpot Raiders

Naši cestujúci sa nezastavia pred ničím, aby našli poklady legendárneho mesta Sunken. Sledujte ich akčné dobrodružné cesty v exotike plnej multi funkčných jackpotových hier. To všetko môžete zažiť na online valcoch Jackpot Raiders.

Ako sa očakávalo od samotnej hry Jackpot Raiders, ktorá tiež ponúka impozantné jackpoty okrem svojich pravidelných výplat. Fanúšikovia dobrodružných, rýchlo sa rozvíjajúcich hier s bonusmi by mali preskúmať ďalšie populárne hry od tvorcov Yggdrasil Gaming, ako napríklad Vikings Go to Hell, Alchymedes, The Dark Joker Rizes, Champions of Rome, Beauty and the Beast, Lucha Maniacs a Ozwin’s Jackpots.

Objavujte nové dobrodružné cesty

Objavte väčšie jackpoty, fantastickú bonusovú hru s interaktívnou funkciou pick-and-click a hodnotnejšie zbierky. Vyberte si svoju postavu a vyberte si trasu, každá hra je nové dobrodružstvo. Táto dobrodružná hra, inšpirovaná pokladom, na piatich valcoch s dvadsiatimi výhernými líniami.

V automatovej hre Jackpot Raiders od vývojárov hazardných hier Yggdrasil Gaming sa pripravte na cestu cez staroveké chrámy, pretože vás budú sprevádzať odvážny prieskumníci, ktorí hľadajú poklady. Tieto dve hlavné postavy sú navrhnuté tak, aby vyzerali trochu ako Indiana Jones, spolu s celkovou štylizáciou symbolov a nastavení slotu. Ako taký, hra má akciou-nabitý pocit, že to zaujme každého hráča.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Jackpot Raiders a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Jackpot Raiders je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Jackpot Raiders
Game Platform Yggdrasil Gaming
Free Spins Yes
Coin Values 0.005 / 2.00
Game Features Multipliers
Jackpot Yes
Lines 20
Maximum Win 164 000
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Výherné Automaty Online Automaty