Hracie Automati Irish Eyes

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Irish Eyes

Írske šťastie

Máte povestné "írske šťastie"? Neviete? Je tu jeden spôsob, ako to zistiť ... Zahrajte si dnes hracie automaty Irish Eyes online od spoločnosti Microgaming a dúha vám ukáže, kde je ukrytý hrniec plný zlatých výhier. Hracie automaty Irish Eyes majú 25 výherných línií, 5 valcov, sú plné farieb a grafiky v štýle keltských mýtov. Na video automate nájdete symboly štvorlístka, hrnca plného zlata, škriatkov (Leprechaun) a ďalšie. Počas hrania Irish Eyes si určite budete pohmkávať príjemnú melódiu, ktorá hru sprevádza. Oči vám zase budú žiariť úsmevom a vzrušením, najmä pri predstave výhry jackpotu v hodnote 10 000 mincí/kreditov, ktorý môžete získať, ak si vytočíte na valcoch 5 škriatkov – „Leprikonov“ v jednej výhernej línii. Leprikoni majú navyše funkciu Wild symbolu, takže dopĺňajú symboly do výherných kombinácií.

Free Spin bonus

Hoci môžete hrať Irish Eyes automaty, ďalšia bonusová hra oveľa vzrušujúcejšia pri hre za skutočné peniaze. Získa vám ju krásna červenovláska, ktorej symboly fungujú ako scatter a keď sa ich na valcoch objaví 3 a viac, spustí sa 12 otočení zadarmo s 3x multiplikátorom. Počet otočení zadarmo môžete naďalej zvyšovať prostredníctvom ďalších 3 symbolov červenovlásky. Hrať automati zadarmo je fajn, ale táto bonusovka vie natočiť naozaj pekné skutočné peniaze s minimálnymi nákladmi.

Škriatok šťastia

Irisheyes tiež ponúka špeciálnu bonusovú hru, ktorá sa spustí, keď sa symbol škriatka „Leprikona“ objaví na valcoch 1 a 5. V tejto bonusovke si zvolíte svoj šťastný symbol a škriatok odhalí výhru až do výšky 100x vašej celkovej stávky. Podobne ako ostatne video automaty, aj Irish Eyes online má svoje špecifické rozpätie stávok. Minimálna stávka je 0,02 € na 1 líniu, takže maximálna stávka 5 € na líniu pri 25 líniách umožňuje staviť až 125 € na 1 otočenie. Ak máte pocit, že dnes máte šťastný deň, zahrajte si Irish Eyes automaty alebo za skutočné peniaze a môžete sa stať ďalším víťazom veľkého hrnca plného zlatých dukátov.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Irish Eyes a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Irish Eyes je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Irish Eyes 2
Game Platform NextGen Gaming
Reels 5
Lines 30
Free Spins Yes
Graphics 4/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 3/10
Game Library GameHub
Game Automaty Hry Zadarmo