Inferno Joker

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Inferno Joker

Výherný automat Inferno Joker od vývojárov Play'n GO je retro automat s moderným päťvalcovým a trojradovým nastavením. Ponúka iba päť výplatných línií. Téma je úplne retro a tradičná, ale preliata ohromujúcou grafikou, ktorá jej dodáva moderný a elegantný vzhľad. Nájdete tu veľa známych symbolov, ako sú čerešne a melóny, ako aj klasická červená sedem. Žolík je najdôležitejším symbolom, pretože môže spustiť hlavnú funkciu hry: živice. Nielen to, že Inferno žolík dievča má hodnotu až 2 500-násobku vašej stávky.

Bars and Bells má vzhľad a atmosféru výherného automatu v štýle Vegas s tromi valcami. Vyznačuje sa sadou klasických symbolov používaných v hre.

Pre fanúšikov klasickej hry

Na video automate Inferno Joker sú dva symboly žolíka: žena ako žolík, ktorý má na sebe klobúk, Inferno žolík, a dievča s fialovými očami na sebe ružový a fialový žolík. Ohnivý Inferno žolík je bodový symbol. Zatiaľ čo fialový symbol najvyššieho platenia. Zvyšok symbolov obsahuje šumivú červenú sedem, lesklé zlaté pruhy, melóny, citróny, broskyne a čerešne.

Nájdenie motívov starej školy a nostalgickej atmosféry pri hraní automatu Mystery Joker 6000 je niečo typické. Pri hraní tohto klasického slotu si užijete veľa sentimentálnych momentov. Skontrolujte si bezpečnostné pásy, uvoľnite sa a poďte sa ponoriť do podstaty toho, ako hrať.

Inferno Joker obsahuje voliteľnú hazardnú funkciu, ktorú môžete hrať vždy. Keď získate v základnej hre výhru. Je to kartová hazardná hra, v ktorej musíte predpovedať farbu žolíka alebo obleku karty. Ak uhádnete farbu správne (červená alebo čierna), zdvojnásobíte svoju výhru. Ak uhádnete oblek správne (srdce, diamant, rýľ alebo klub), štvornásobne zvíťazíte. Ak je však váš odhad nesprávny, stratíte cenu a automaticky sa vrátite do hlavnej hry.

Ak ste fanúšik klasických výherných automatov s vysoko kvalitnou grafikou a dizajnom, Inferno Joker je jedným z nich. Rovnako ako mnoho retro tématických hier Play'n GO je aj hra dostatočne jednoduchá a nekomplikovaná. Ale stále budete mať na valcoch akciu, keď sa na treťom valci objaví symbol Inferno Joker. Funkcia respinu je vrcholom hry a samotný symbol žolíka Inferno vám môže zarobiť až 2 500-násobok vášho vkladu.

Je to replika klasických hracích automatov zameraných na ovocie. Je zábavnejšia a zábavnejšia s veľkou pravdepodobnosťou, že vyhrá nikto iný než populárny výrobca online herného softvéru Play'n GO. Tento titul s vysokým rozptylom má RTP 96%.

 

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Inferno Joker a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Inferno Joker je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate

Title Inferno Joker
Game Platform Play'n GO
Lines 5
Maximum Win €250,000 (Win Cap: 2500x Total Bet)
Min / Max Bet 0.05 - 100
Reels 5
Rows 3
Symbols Inferno Joker, Joker, Seven, Gold, Watermelon, Lemon, Plum and Cherry
Game Features Inferno Joker Re-Spins, Inferno Joker Scatter
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Ovocné Hracie Automaty Joker Automaty Zadarmo