Hracie Automati Thunderfist

Tento online automat ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v týchto licencovaných online kasínach:

Hracie Automat Thunderfist

Thunderfist - Cesta Kung-Fu Bojovníka

Thunderfist automati zadarmoSte pripravení vstúpiť hlboko do bambusového lesa a zdokonaľovať svoje zručnosti v bojových umeniach? Áno? Tak potom sú hracie automati Thunderfist od Net Entertainment pre vás ako stvorené ? Pripravte sa do boja a zdokonaľte svoje schopnosti samuraja alebo ninju s jedným z najmladších, najelegantnejších video automatov, ktorý ponúka perfektnú grafiku, bonusovú hru viazanú na Free spins bonus a žolíkový Wild symbol kung-fu učiteľa, ktorý dotiahne výhry na maximálnu výšku. Thunderfist má neskutočných 243 výherných línii!, takže aj s malými stávkami môžete vyhrať naozaj mega peniaze.

Thunderfist informácie

Hracie automati Thunderfist v sebe kombinujú radu filmov a videohier, ktoré nejako súvisia s bojovými umeniami a kultúrou ďalekého východu (Čína, Japonsko). Ak máte skúseností vo videohrách okamžite rozpoznáte postavy, ktoré ste mohli vidieť napríklad v tituloch ako Mortal Kombat alebo Street Fighter. Obrázky postáv, spolu s bambusom a špeciálnymi symbolmi, predstavujú výherné Thunderfist symboly. Video automat je doplnený aj o skvelé rozhranie, atmosféru, pozadia a hudbu. Tieto hracie automati zadarmovás premiestnenia do pokojného borovicového lesa a pomôžu vám pri hre relaxovať a sústrediť svoju myseľ na hlavnú úlohu – zabaviť sa a vyhrať.

Bonusové Kung-Fu

Charakteristickým znakom hry Thuderfist je bonusová hra s otočeniami zadarmo. Práve tie sú kľúčom k zvýšeniu šance vyhrať . Úžasné možnosti, ktoré ponúkajú hracie automati Thuderfist jednoducho nemožno prehliadnuť! Minimálny počet otočení zadarmo, ktoré môžete získať je 10. Na valcoch ale musia padnúť 3 symboly medailónu draka Golden Gate. Pri 4 symboloch získate 15 otočení a dokonca 20 Free spins v prípade 5 symbolov. V Thuderfist bonusových otočeniach môžete nájsť aj náhodný multiplikátor, ktorý násobí výhry dva, tri, štyri alebo až päťkrát! Tento atraktívny rys hry v kombinácii s inovatívnym dizajnom určite zaujmú veteránov aj začiatočníkov, ktorí milujú hracie automati online.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Hracie Automat Thunderfist a iné hracie automaty nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Hracie Automat Thunderfist je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate