Hracie Automati Tennis Stars

Tento online automat ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v týchto licencovaných online kasínach:

Hracie Automaty Tennis Stars

Tennis Stars online

Vo svetle veľkých tenisových turnajov, ktoré prebiehajú v túto ročnú dobu, mnohí z nás by si želali, byť v koži veľkých populárnych tenisových hviezd ako Novak Djokovič, Roger Federer, Rafael Nadal, Maria Šarapovová, Daniela Hantuchová a mnoho ďalších. Chlapci z Playtech sa rozhodli umožniť každému správnemu hráčovi cítiť sa ako jeden z nich, aspoň na krátku chvíľu, prostredníctvom novej verzie video automatu Tennis Stars (Tenisové Hviezdy). Nové hracie automati Tennis Stars majú až 40 výherných línií a prinášajú nielen hodnotné výhry, ale môžete sa na nich zadarmo zahrať tenis a získať slávu!

Hracie automati Tensis Stars patria, na prvý pohľad, medzi pomerne jednoduché video automati. Ale možno len vďaka priamej grafike, ktorá obsahuje symboly ako postava tenistu a tenistky (veľmi pripomínajú Rogera Federera a Mariu Šarapovovú), tenisové topánky, tenisové loptičky a samozrejme štandardné pokrové symboly, ktoré tiež hrajú tenis a kedykoľvek s nimi vyhráte. Okrem toho, že si môžete zahrať tieto automati zdarma, ich skutočné hodnoty spočívajú vo veľmi štedrých funkciách, aktivovaných dvoma špeciálnymi Tennistars symbolmi - Wild a Scatter. Hracie automati Tenis Stars v nich dávajú možnosť získať otočenia zadarmo s násobiteľom výhier alebo bonusovú hru, v ktorej si môžete svojim tenisovým výkonom vybojovať štedré výhry. Tenis je zábavný a nevyspytateľný šport. Na internete je veľa online games, ktoré si môžete zahrať zdarma, výhra skutočných peňazí na Tennis Stars je však jednoznačne väčším pôžitkom. Ok, skúste tieto automati zdarma , ale určite si ich zamilujete a vyskúšate ich aj za skutočné. Ja som to spravil a oplatilo sa!

Špeciálne symboly a funkcie Tennis Stars:

Ako bolo uvedené vyššie, hracie automati Tennis Stars majú 2 hlavné špeciálne funkcie. Čo ich robí takými super je hlavne ich veľkorysosť. Len zriedka napríklad na online automate nájdete Wild symbol s dvojitou funkciou. Ale tu, to je presne ten prípad - Wild symbol nielen nahrádza iné bežné symboly, ale spúšťa aj 15 otočení zdarma s 3x multiplikátorom. Otočenia zadarmo aktivujete, keď sa na valcoch 2, 3, a 4 objavia min. 3 symboly Wild. Ďalším symbolom Tennistars je Scatter. Tri alebo viac Scatterov spustia bonusovú hru Tenisový Šampionát. Po aktivovaní hry sa zobrazí výzva pre výber mužského alebo ženského zápasu v singli. Súťaž spočíva v správnom podaní – servise a hoci vždy vyhráte zápas, výška celkovej finančnej výhry bude väčšia, ak sa vám podarí podávať esá. Na konci tak môžete opustiť bonusovú hru s výrazne navýšenou výhrou. A ďalšie vzrušenie automati Tenni Stars prinesú hráčom, ktorí chcú hazardovať. Nájdete tu totiž jednoduchú funkciu hazard/gamble, v ktorej môžete zdvojnásobiť svoje tenisové výhry.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Hracie Automaty Tennis Stars a iné hracie automaty nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Hracie Automaty Tennis Stars je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate