Mega Joker

Tento online automat ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v týchto licencovaných online kasínach:

Hracie Automaty Mega Joker

Mega Joker

Mega Joker slot patrí medzi vysoko kvalitné a zaujímavé klasické hracie automati, ktoré sa okrem klasických kasín a krčiem nachádzajú už aj online na internete. Má 3 valce a vyzerá oveľa tradičnejšie, než väčšina ostatných video automatov. Využíva modernú technológiu, prostredníctvom ktorej si zahráte Mega Joker automati zadarmo priamo na svojom webovom prehliadači - nepotrebujete stiahnuť alebo inštalovať softvér na svoj počítač. Mega Joker online okrem klasických výhier ponúka aj veľa bonusov a špeciálnych funkcií, ako je napríklad progresívnym jackpot a režim Supermeter.

Klasické hracie automati Mega Joker si môžete zahrať zadarmo, alebo ak chcete vyhrať skutočné výhry, môžete hrať za reálne peniaze na niektorom z online kasín v našej ponuke. Ak si nie ste istí, či sa vám Megajoker zapáči, vyskúšajte hrať najprv tieto automati zadarmo. Keď sa rozhodnete, že je čas na skutočné výhry, môžete si sami zvoliť výšku stávky a navoliť hodnotu vloženej megajoker mince/kreditu od 0,10 € až po 1,00 €. Pre zvýšenie stávky môžete staviť až 2 mince na výhernú líniu, takže výsledná megajoker stávka môže byť až 100 € v Super Meter hre.

Množstvo peňazí, ktoré vyhráte na Mega Joker online závisí samozrejme na kombinácii symbolov, ktoré si vytočíte na valcoch. Samozrejme, kto viac staví, viac vyhráva. Presne o tom sú klasické automati Mega Joker.

Mega Joker funkcie

Automati Mega Joker sú vybavené náhodným progresívnym jackpotom, ktorý sa neustále zvyšuje. Progresívny znamená, že zakaždým, keď niekto staví peniaze na otočenie, malá časť z nich sa pridá do progresívneho magajoker jackpotu. Aby ste mohli jackpot získať, odporúčame staviť aspoň 10 mincí na otočenie. Mega Joker jackpot je samozrejme k dispozícii len v režime hry za skutočné peniaze.

Ak budete chcieť, po 10 stávkach môžete na Mega Joker online, vstúpiť do režimu Supermeter. V tejto super funckii môžete svoju stávku ešte zvýšiť a navyše, hráte až na 5 výherných líniách.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Hracie Automaty Mega Joker a iné hracie automaty nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Hracie Automaty Mega Joker je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate