Hracie Automati Joker 8000

Tento online automat ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v týchto licencovaných online kasínach:

Hracie Automaty Joker 8000

Joker 8000 - 3 valce, mega výhry

Klasické hracie automati Joker 8000 spadá do kategórie 3 valcové klasické škandinávske krčmové hracie automati. Aj keď automat pôsobí jednoduch, dajú sa na ňom vyhrať rozprávkové výhry. Napríklad taky jackpot v hodnote 8000x (násobku) stavenej sumy určite treba spomenúť.

Joker 8000 online ponúka hráčom až 10 rôznych spôsobov, ako vytvoriť víťaznú výhernú kombináciu. Hracie automati Joker8000majú rozsah kreditov/mincí určených na stávku od 0,10 do 10,00 € a práve aj táto môznosť vysokej stávky z neho robí jeden z najobľúbenejších klasických hracích automatov. Navyše, aj keď symboly Joker 8000 online pripomínajúce klasické hracie automati, nájdete na ňom mnoho bonusových funkcií akými sú bonusová hra a zdvojnásobenie výhry. Symboly automatu: Čerešne, Koruny, Žolíky, Bary, Citróny, Melóny.

Bonusová hra

Super Bonusová Hra sa aktivuje vždy, keď hráč pri maximálnej stávke vyhrá 20 hier v základnom režime automatu.

Pri každom pripísaní výhry, možete na joker8000 jej výšku navýšiť prostredníctvom klasickej hazardej hry s 2 Esami. Buď výhru zdvojnásobíte, alebo prídete o všetko. Ale stále je to 50-50.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Hracie Automaty Joker 8000 a iné hracie automaty nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Hracie Automaty Joker 8000 je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate