Hracie Automati Fruit Shop

Tento online automat ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v týchto licencovaných online kasínach:

Hracie Automaty Fruit Shop

Šťavnaté výhry na Fruit Shop zadarmo

Máte radi zdravé veci a zábavu? V tom prípade vás určite potešia hracie automati Fruit Shop od spoločnosti Net Ent. Sú oveľa farebnejšie ako iné automati zdarma, lebo iba v nich dostanete dávku vitamínovej bomby. Pripravte sa tak vo Fruit Shop automate na ovocné, šťavnaté dobrodružstvo na 5 valcoch a 15 výherných líniách. Okrem klasickej hry každého určite poteší Wild Bonus a otočenia zadarmo.

Celková prezentácia a vzhľad FruitShop automatu sú vynikajúce. Pozadie hry pôsobí ako tapeta stánku s ovocím, zatiaľ čo symboly na hracej ploche sú čerešne, slivky, citróny, pomaranče a ďalšie tradičné ikony, ktoré korešpondujú s ďalšími výhernými hodnotami. Hracie automati zadarmo Fruit Shop sa hrajú veľmi hladko a jediné, čo im ako tak chýba je trochu kreatívnejšia hudba na pozadí.

Tam, kde ovocie Shop nedodá, však, je vo svojej rozmanitosti rysov. Má len dva bonusy - bodový ikonu viazaná na roztočení zdarma a voľne žijúcej symbol. Hoci títo to pridať pár pekných prvkov na základe skúseností, to zďaleka nestačí konkurovať skóre novších hry vonku, ktoré ponúkajú húf funkcií, aby hráči hrať.

Hrať Fruit Shop automati zdarma alebo za reálne?
Záleží na každom hráčovi, či chce hrať hracie automati pre zábavu alebo aj reálne vyhrať. Naučiť sa, ako hrať Fruit Shop je totiž pravdepodobne rovnako jednoduché ako nakupovať ovocie v supermarkete! Začnete úpravou hodnoty mince/kreditu, počtu výherných línií a stávky na líniu (od 0,01 € do 150 €), stlačíte tlačidlo "Spin" a valce vám odhalia šťavnaté výhry.

Keď sa valce roztočia, možno získate aj jednu z dvoch FruitShop bonusových hier: Prvá z nich je Wild symbol, ktorý je reprezentovaný ikonkou "Fruit Shop". Tá nahrádza všetky symboly a zdvojnásobuje výhry. V prípadne, že hracie automati Fruit Shop vytočia dva až päť cherry symbolov, získate 1 až 5 voľných roztočení zadarmo, počas ktorých sú všetky výhry dvojásobné a môžete si vytočiť aj ďalšie otočenia zadarmo.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Hracie Automaty Fruit Shop a iné hracie automaty nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Hracie Automaty Fruit Shop je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate