Hracie Automati Devil's Delight

Tento online automat ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v týchto licencovaných online kasínach:

Hracie Automaty Devil's Delight

Získajte duše nepriateľov v Devils Delight

Devil's Delight je video automat pochádzajúci z dielne Net Entertainment. Hracie automati Devils Delight majú 5 valcov a 20 výherných línií. Automati možete hrať s reálnymi peniazmi, alebo si ich vyskúšať len tak pre zábavu úplne zadarmo. Hracie automati zadarmo majú tú výhodu, že si ich môžete odskúšať a nič nestratíte, ale ani nevyhráte. Môžete napríklad zistiť, že Devils Delight je plný hrôzostrašných, ale aj inšpirujúcich a vzrušujúcich prvkov, ktoré prispievajú k super hernému zážitku. Wild symbol vo video automate tvorí ikonka Diabla a nahrádza vo výherných kombináciách ostatné symboly. Hracie automati Devils Delight majú aj bonusovú hru. Free Spin Bonusová hra sa aktivuje, ak padne tri alebo viac scatter symbolov Pentagram na ľubovoľnom mieste na piatich valcoch. Po výbere jedného zo symbolov pentagramu zistíte, koľko otočení zadarmo a s akým multiplikátorom výhier získavate.

Hracie automati Devils Delight ponúkajú aj vynikajúcu bonusovú hru Soul Reaper, ktorá sa spustí keď si vytočíte 3 a viac symbolov desivého, zároveň však aj komického Soul Reapera. Hlavným cieľom bonusovky je priradiť zodpovedajúce hriechy dušiam. Správne priradenie prinesie veľkorysé bonusové výhry. Hra má tiež super Sin Spins bonusovú hru, ktorá sa aktivuje, keď Soul-O-Meter nahromadí pätnásť duší. Osobne je pre mňa tento video automat veľmi zábavný a ak si chcete zajhrať nejaké automati zdarma, určite ho vyskúšajte.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Hracie Automaty Devil's Delight a iné hracie automaty nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Hracie Automaty Devil's Delight je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate