Hracie Automati Bars and Bells

Tento online automat ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v týchto licencovaných online kasínach:

Hracie Automaty Bars and Bells

Bars & Bells, keď výhry zvonia

Bars and Bells patrí medzi hracie automati s 20 výhernými líniami s tradičnou témou ovocia, barov a sedmičiek. Hoci je automat inšpirovaný klasickými hracímí automatmi, BarsBells má niekoľko jedinečných, moderných funkcií. Hracie automati Bars and Bells boli navrhnuté spoločnosťou Chartwell, ktorá nastavila na tieto online automati aj funkciu hrania zadarmo, preto si ich možete vyskúšať aj na našom webe.

Bars & Bells už po chvíli hrania prinášajú hráčovi veľa vzrušenia. Príjemné melódie pri výhre pripomínajú skutočné hracie automati. Wild symbol zvonu zase zvyšuje možnosť výhry, nakoľko nahrádza chýbajúce barsbells symboly vo výherných kombináciách. Samozrejme, nič nie je zas tak vzrušujúce, ako sledovať rozptýlené symboly barov a zvoncov. Bars & Bells, podobne ako iné online automati, disponujú aj možnosťou vyhrať 3 a viac otočení zadarmo! Super bonusovou funkciou je však Shake 'N' Pays funkcia na barsbells, ktorá vypláca úplne spontánne od 20 až do 5000 kreditov, čo je naozaj super, keďže aj minimálna stávka tak môže byť terno.

Streak Breaker bonus

Naozaj ojedinelým bonusom na Bars and Bells je voliteľný Streak Breaker bonus. Bonus získate, ak v piatich po sebe idúcich otočeniach nezískate žiadnu výhru. Navyše, výška bonusu je náhodná a niekedy vám s jeho výšky padne sánka. Celkovo si myslíme, že i keď online hracie automati Bars and Bells nevyzerajú veľmi moderne, sú naozaj revolučné spôsobom, akým sa na nich hrá a vyhráva.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Hracie Automaty Bars and Bells a iné hracie automaty nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Hracie Automaty Bars and Bells je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate