Hracie Automati Angels Touch

Tento online automat ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v týchto licencovaných online kasínach:

Hracie Automaty Angels Touch

Angel's Touch

Hoci by veľa ľudí povedalo, že anjeli a hazardné hry nemajú nič spoločné a nejako nejdú dohromady, už to viac neplatí. Ak teda chcete počuť nebeskú hudbu a spoznať krásu anjelov, nemusíte s tým seknuť, stačí ísť online. Chartwell totiž pre tých, ktorí majú radi hracie video automati, vytvoril video automat Angels Touch, ktorý svojou priamočiarou grafikou a inovatívnymi funkciami môže každého prekvapiť anjelskými výhrami.

Ak ste si mysleli, anjeli nie sú sexy, pozrite sa na anjelov v Angel Touch online. Okrem nich, tieto 5-valcové hracie video automati s 50 výhernými líniami skrývajú aj rad tématických symbolov - nebeské zvony, trúbky, harfy, rovnako ako všetky klasické symboly. Celá hraAngel's Touch je sprevádzaná príjemnými zvukmi, ktoré nastolia pokojnú atmosféru a pri víťazných hrách to poriadne rozpeckujú. Čo sa týka výhier, tie na klasických Angels Touch symboloch sú fajn, ale ak sa snažíte o niečo väčšie, mali by ste sa zamerať na špeciálne symboly a funkcie, vrátane Wild symbolov, Scattery, otočenia zdarma a multiplikátory.

Hracie video automati Angels Touch poskytujú aj veľa možností stávok. Nominálne hodnoty kreditov v ponuke sú od 0.01 € až po 5 € a na každú výhernú líniu môžete umiestniť až päť kreditov. Okrem toho Angels Touch online má aj extra stávku ku klasickej stávke, ktorá prinesie vyššie možnosti výhier a stojí ďalších 10 kreditov.

Špeciálne funkcie

Angel Touch online dáva svojim vlastnostiam osobitný nádych najmä vďaka bonusovým funkciám, ktoré je možno ťažšie získať, ale zato prinášajú naozaj nebeské odmeny.

Podobne, ako iné hracie video automati, aj Angel's Touch má Wild symbol, ktorý nahrádza všetky ostatné symboly okrem bonusových scatter Anjelov. Bohužiaľ, video automat nemá žiadne multiplikátory k výhram, ale tento nedostatok je kompenzovaný v bonusovej hre.

Hlavnou náplňou Angels Touch online je získať 3x scatter symbol sexi Anjelov, ktorý tí viac nábožensky založení môžu považovať za rúhanie, ale pre hráčov je symbolom výhry, keďže spúšťa bonusovú hru angelstouch. Dostanete sa v nej do neba, kde si medzi ôsmimi nebeskými oblakmi zvolíte multiplikátory, ktoré budú použité pri 8 bonusových otočeniach zadarmo. Ak sa vyhnete symbolom diabla, máte šancu na naozaj vysoký 20x angeltouch násobiteľ. Multiplikátor príde v bonusovej hre naozaj vhod, pretože bez neho sa bezplatná otočenia zdajú byť trochu skúpe.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Hracie Automaty Angels Touch a iné hracie automaty nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Hracie Automaty Angels Touch je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate