Automatová hra 300 Shields

Tento online automat ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v týchto licencovaných online kasínach:

Hracie Automaty 300 Shields

Toto je Spartaaaa!!! 300 štítov proti celému svetu!

300 Shields patrí medzi video hracie automati s 5 valcami a 25 výhernými líniami od Gaming NextGen. Dá sa na ňom hrať s minimálnou stávkou 0,20 € a zvýšiť ju môžete až na neuveriteľných 100 €. Video automat je vybavený 1000 mincovým jackpotom, ktorý môžete získať, ak si vytočíte 5 Wild symbolov. Príbeh 300 Shields vás prenesie na bájnu Spartu, pretože je založený na filmovom trháku 300. Hracie automati 300shields zvýšujú svoju popularitu hlavne vďaka gigantickému 300 násobnému multiplikátoru v bonusovej hre.

Hlavným rysom automatu 300 Shields je bitka v Bonusovej hre shields. Bonusovú hra sa aktivuje vtedy, ak si vytočíte 3 alebo viac symbolov spartského štítu kdekoľvek na 5 valcoch. Získate tak 5 voľných roztočení a všetky výhry, v ktorých bude zakomponovaný symbol Sparťana, budú dvojnásobné. Ak počas bonusovej hry shields padne na valcoch opäť symbol štítu - zvýšuje sa sparťanský multiplikátor pre výhry až na neuvetiteľný MAX. 300x - násobok.

Detaily Bonusovej hry Shields:

  • Vytočte si 2 alebo viac štítov a získate druhú sériu 5 voľných otočení a všetky výhry sa budú nasobiť 5x sparťanským multiplikátorom.
  • Vytočte si 6 alebo viac štítov a získate tretiu sériu 5 voľných otočení a všetky výhry sa budú nasobiť 25x sparťanským multiplikátorom.
  • Vytočte si 12 alebo viac štítov a získate tretiu sériu 5 voľných otočení a všetky výhry sa budú nasobiť mega 300x sparťanským multiplikátorom.

Nalepšie je, že funkciu shileds môžete znovu spustiť vždy, keď si vytočíte 3 alebo viac symbolov sparťanského štítu. Za každé 3 štíty získate ďalších 5 voľných otočení. Možnosť 300x multiplikátora nie je bežné u všetkých online video automatov, takže online hracie automati 300 Shields zadarmo sú v tomto ohľade výnimočné.

Hral som túto hru veľakrát a hoci som nemal šťastie na 300x multiplikátor, výhry pri 25x multiplikátore boli fakt veľmi štedré. Odporúčame vám hrať s nízkymi stávkami, takže nemusíte svoj rozpočet rýchlo rozhádzať, naopak, aj pri nízkom vklade do hry môžete získať skutočne vysokú výhru.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Hracie Automaty 300 Shields a iné hracie automaty nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Hracie Automaty 300 Shields je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate