Wishing you fortune video automaty zadarmo

Túto online kasíno hru ako aj stovky iných si môžeš zahrať v top kvalite v licencovaných online kasínach.

Hrací Automat Wishing you Fortune

Na hracom automate Wishing you fortune od tvorcov Williams Interactive sa ocitnete v ďalekej Ázii.  Naskytne sa vám čarokrásny pohľad na oblohu plnú žiariacich hviezd a lietajúcich farebných lampiónov spolu so zlatým drakom. Hra ponúka neuveriteľných 1024 výherných línií spolu s množstvom špeciálnych bonusov, s ktorými sa vám určite podarí získať fantastickú výhru.

Potešte sa rozprávkovým jackpotom aj vy

Okrem základných kartových symbolov s nižším ziskom nájdete na video automate Wishing you Fortune už spomínané špeciálne symboly ako Wild, Bonus, Festival Wheel a Fortune Reel Trigger. Wild symbol, ktorým je drak umožňuje otáčania zadarmo, drakovi sa menia farby, a každý z nich predstavuje iný počet voľných otočení. Fortune Reel Trigger poskytuje náhodné rotácie, Festival Wheel spúšťa špeciálnu ikonu na treťom valci Mega symbol, s ktorým máte možnosť vyhrať jeden z piatich jackpotov. Splňte si svoje sny so žiarivými farebnými čínskymi lampiónmi šťastia a zlatým drakom lietajúcim po oblohe.

Hracie automaty v top kvalite zadarmo i za peniaze

Hrací Automat Wishing you Fortune a iné kasíno hry nájdeš v licencovaných európskych kasínach pod hrou alebo na boku stránky. Nezabúdaj, že sa jedná o hazardnú hru a preto hraj zodpovedne.

Hrací Automat Wishing you Fortune je k dispozícií v licencovaných online kasínach, ktoré nájdeš v bočnom menu.

Info o Hracom Automate